«

»

3 RODZAJE SNU

PYTANIE_DO_WROZKI_SZARLOTA

Istnieje wiele przesądów oraz wierzeń które nadają sens przedmiotom bądź symbolom, również nasze sny mają przełożenie na zdarzenia które po pewnym czasie nam się przytrafiają. Kilka z nich choć wydaje się nam płytkimi i bez głębszego sensu z cała pewnością są godne naszej uwagi i tego abyśmy w danej chwili podjęli odpowiednią decyzje lub podążyli konkretną drogą dzięki czemu los się do nas uśmiechnie.
Ja dzielę sny jedynie na trzy grupy:
– sen nad ranem
– sen w środku nocy
– sen podczas drzemki za dnia
Jeżeli śnisz o czymś nad ranem możesz mieć pewność, że zdarzenia z Twojego snu z całą pewnością przytrafią Ci się wraz z końcem dnia. Te sny mają szczególne symboliczne znaczenia, nad ranem śnimy zwykle o tym czego pragniemy najbardziej.
Sny w środku nocy najczęściej przekładają się na nasze obawy, strach oraz niekiedy łzy. Na ogół są to nasze wspomnienia o których już dawno zapomnieliśmy
ale podświadomie wracamy do nich. Za dnia wypieramy te zdarzenia, wymazujemy je z pamięci, niestety one wracają i musimy stawić im czoła.
Każda drzemka jest chwilą relaksu dla naszego organizmu, niekiedy powstaje ona na skutek zmęczenia, czasem po dużym posiłku lub gdy jesteśmy chorzy. Podczas drzemki śnimy głównie o tym co dzieje się w czasie rzeczywistym oraz o tym co nas ekscytuje.
Nigdy nie jest tak że nie śnimy, kiedy wstajesz rano i wydaje Ci się że nic Ci się nie śniło- jesteś w błędzie. Za każdym razem śnimy, czy o czymś dobrym czy o czymś złym..
Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to że jeden i ten sam sen nigdy nie przyśni nam się dwa razy!

Więcej o snach przeczytacie tutaj

Przypominam o DARMOWEJ INTERPRETACJI SNÓW, którą prowadzę

Zapraszam także na mojego Facebooka.

INTERPRETACJA_SNU_BANER_1

Zapisz

1 ping

  1. 7 PROSTYCH LEKCJI JAK KONTROLOWAĆ SWE SNY | Jasnowidz Sms

    […] 3 rodzaje snu (KLIK) […]

Komentarze zostały wyłączone.