«

»

7 PROSTYCH LEKCJI JAK KONTROLOWAĆ SWE SNY

SZARLOTA_WIOSNA_2

Czasem przerażające, a innym razem przyjemne, również absurdalne i niekiedy nierealne! Chcesz by każdy Twój sen dostarczał Ci pozytywnych emocji? Naucz się je kontrolować. W poniższym artykule znajdziesz informacje, jak śnić świadomie, jak wywoływać we śnie obrazy, które chcesz zobaczyć. To proste, a dostarczy Ci maksimum przyjemności i ogromnej frajdy. W ezoteryce, marzenia senne pomagają również odpowiedzieć na pytania, na które szukamy odpowiedzi w realnym życiu. Brzmi nieźle? To przekonaj się jak w kilku krokach stać się autonomicznym wizjonerem!

Lekcja pierwsza: Każdej nocy coś Ci się śni.

Uważasz, że jest inaczej? To jesteś w błędzie. Twoja podświadomość każdej nocy dostarcza Ci różnych sennych wizji. Tylko nie zawsze je pamiętasz! Twardy, mocny sen, który jest wynikiem Twojego zmęczenia, ogranicza świadomość. Od momentu wejścia w głębokie śnienie rano budzimy się z przeświadczeniem, że po prostu przespaliśmy daną noc bez doświadczenia sennego marzenia. Dlatego zmień swoje myślenie, bo jak chcesz kontrolować sny, punktem wyjścia musi być przekonanie, że każdej nocy coś Ci się śni.

Lekcja druga: Afirmuj każdą noc!

Przed pójściem spać, skup się na jednej czynności, która pomoże Ci wejść świadomie do swoich snów. Leżąc w łóżku, masz afirmować swoje marzenie, które chcesz by danej nocy Ci się przyśniło. Na przykład, masz ochotę na senny romans? Oto afirmacja dla Ciebie: „Każdej nocy otwieram się na miłość, niech przyśni mi się erotyczne uniesienie” – wypowiadaj te zdanie kilkukrotnie, koniecznie na głos, w silnym skupieniu z nastawieniem na osiągnięcie tego pragnienia. Następnie idź spać, a rano przekonaj się, czy Twoje senne marzenie doszło do skutku. Pamiętaj, nie za pierwszym razem uda Ci się ta sztuka – dlatego potrzebna jest determinacja, systematyczna praca i ciągłe powtarzanie na głos swojej afirmacji.

Lekcja trzecia: Najważniejszy moment po przebudzeniu.

Zapamiętaj – sny czyta się od końca! O poranku, po przebudzeniu, gdy tylko odzyskasz pełną świadomość nie wstawaj z łóżka! Leż dokładnie w takiej samej pozycji, w jakiej się obudziłaś. Rozpocznij analizę swoich snów, zaczynając od tego, który śnił się na końcu Twej sennej podróży. Staraj się przypomnieć jak najwięcej szczegółów i wywołać w myślach wszystkie marzenia senne, które tej nocy doświadczyła Twoja podświadomość. Im szybciej wstaniesz, tym więcej nierzeczywistych, sennych obrazów zostanie utraconych!

Lekcja czwarta: Zrób dziennik swoich snów!

Kluczowym elementem jest archiwizacja Twoich snów. Przy swoim łóżku połóż zeszyt, notatnik lub telefon komórkowy, albo dyktafon. Gdy już przejdziesz przez myślową analizę swoich snów, przepisz je na kartkę, lub nagraj na dyktafon. Przelej na papier nawet najbardziej absurdalne, dziwne szczegóły. Możesz pisać chaotycznie, bez ładu i składu – ale ważne jest to, by cokolwiek z tej nocy zostało zapisane, a następnie przeczytane. Liczy się w tym systematyczne działanie – bo jak chcesz kontrolować swoje sny, to wcześniej musisz je wywołać afirmacją z lekcji drugiej, następnie je sobie przypomnieć, a później zarchwizować – to są kluczowe elementy w pobudzaniu i stymulacji swojej wyobraźni – bez tego nie uda Ci się śnić świadomie!

Lekcja piąta: Wejście w sen!

Po ciężkiej pracy i zaliczeniu sprawdzianu z pozostałych lekcji, czas na praktykę – czyli wejście w swój sen. Ważnym elementem jest zyskanie we śnie świadomości, rozgraniczenia jej od życia rzeczywistego. Jak zdać sobie sprawę, że to co się aktualnie dzieje, to tylko fikcja napisana przez naszą senną wyobraźnie? Sposobów jest kilka – po pierwsze, poszukaj w swoim śnie zegara. Na jego tarczy nie może być wskazówek, ani numeracji godzin – zamiast tych czynników zobaczysz dziwne znaki, pewne symbole wytworzone przez Twój umysł – to będzie świadectwo sennej fikcji. Przykład drugi – w marzeniach sennych nigdy nie zobaczymy siebie w odbiciu lustrzanym. Sen zniekształca rzeczywistość, a odbicie w lustrze ukazywać nam będzie jedynie czarną przestrzeń, albo rzeczy absurdalne – np. wizerunek kogoś obcego – to znak, że śnimy. Kolejnym przykładem na oddzielenie świata sennej fikcji od rzeczywistości jest nasz oddech. Spróbujmy zatkać nos palcami – gdy to zrobimy, a okaże się, że możemy swobodnie oddychać przez nos, to znaczy, że śnimy. Każdy musi znaleźć lub wytworzyć swój indywidualny klucz wejścia w senną podświadomość.

Lekcja szósta: Ty jesteś reżyserem swojego snu!

To etap najprzyjemniejszy. Po uzyskaniu świadomości sennej zaczynasz pisać własny scenariusz swojego nocnego marzenia. Możesz zrobić we śnie wszystko, czego pragniesz! Chcesz być w nim milionerem, który ulicami Las Vegas mknie z zawrotną prędkością swoim kabrioletem? A może biegnąc przez miasto pragniesz powstrzymać walące się na Ciebie budynki? Nic bardziej prostszego! Przecież we własnym śnie jesteś superbohaterem! Czy może pragniesz wywołać we śnie upragniony, wspomniany wcześniej romans? To proste – skupiasz się na osobie, z którą chcesz przeżyć niesamowitą namiętność, a ten człowiek w mgnieniu oka stanie przed Tobą, otwarty na wszelkie propozycje… Wybór należy do Ciebie, bowiem Ty jesteś reżyserem swojego snu, od Ciebie zależy o czym będziesz śnić i jakie czynności będziesz w sennej wyobraźni wywoływać.

Lekcja siódma: nie tylko zabawa!

Chcesz poprzez sny wpłynąć na swoje realne przeznaczenie, albo odnaleźć odpowiedź na pytania, które w szarej rzeczywistości spędzają sen z Twoich powiek? To najtrudniejsze zadanie, które można osiągnąć tylko przez systematyczną, długotrwałą praktykę czynności opisanych powyżej. We śnie możesz połączyć się z osobami zmarłymi, zobaczyć je, dotknąć i porozmawiać! Pytać możesz o wszystko, uzyskana odpowiedź pozwoli Ci poznać na przykład tajemnice rodzinne, które ktoś przed Tobą skrywa! Chcesz również poznać myśli i pragnienia osoby, którą kochasz? To również jest do osiągnięcia – wystarczy wejść w senny trans i połączyć się z duszą Twojej sympatii. W marzeniu sennym pojawi się obraz każdego pragnienia oraz myśli, którą skrywa przed Tobą miłość życia… Twoje senne wizje mogą poprawić również tragiczną sytuację finansową. Wystarczy, że we śnie wywołasz obraz głównego losowania loterii liczbowej, zapamiętasz wylosowane numery, a następnie po przebudzeniu zapiszesz je w swoim dzienniku. Teraz wystarczy tylko wysłać kupon z numerami z Twojego snu… Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że właśnie te magiczne liczby przyciągną do Ciebie upragnioną wygraną…

Pamiętaj jednak by nie uzależnić się od tych praktyk! Powyższe działanie ma na celu dostarczyć Ci z każdej nocy przyjemności, odpoczynku od codziennych, rzeczywistych problemów. Sen potraktuj jako swój azyl, miejsce bezpieczne, wykreowane tylko przez Ciebie, ale nie zapominaj, że codzienne życie też może dostarczyć satysfakcji i ogromnej radości – wystarczy, że tak jak nauczysz się kontrolować sny, zaczniesz podejmować świadome i przemyślane życiowe decyzje. Powodzenia!

Więcej o snach przeczytasz tu:

3 rodzaje snu (KLIK)

Znaczenie pozycji podczas spania (KLIK)

Zapraszam też do polubienia mojego profilu na facebooku (KLIK)

INTERPRETACJA_SNU_BANER_1

Zapisz