«

»

8 WRÓŻB NA WALENTYNKI

BANER_WALENTYNKI_AMOR_72505

Prawdziwej miłości nie wyrazimy w sposób materialny, kupując prezenty. Prawdziwa miłość jest nieuchwytna, nieprzewidywalna, jest czystą i jedyną w swoim rodzaju energią, pozwalającą na duchowe oraz fizyczne spełnienie. Miłości nie możemy znaleźć od tak, ale możemy pomóc jej zagościć w naszych sercach i pielęgnować, by nigdy nie odeszła.

Poniżej przedstawiam wróżby, które pomogą nam w szukaniu miłości:

  1. Dzień przed Walentynkami możemy postarać się o to, by ujrzeć twarz ukochanego lub ukochanej we śnie, wkładając gałązkę rozmarynu pod poduszkę.
  2.  Każdy z nas chce jak najszybciej poznać imię naszego wybranka. Pomocne w tym będą telewizja i prasa. Pierwsze imię, które usłyszymy w wiadomościach lub przeczytamy w prasie będzie imieniem przyszłej miłości.
  3. Ptaki również mają ogromne znaczenie podczas Dnia Zakochanych. Jeśli pierwszym ptakiem, zobaczonym tego dnia przez kobietę będzie rudzik – oznacza to, że kobieta wyjdzie za marynarza, wróbel zwiastuje mężczyznę biednego, ale dającego wiele szczęścia, natomiast szczygieł pozwoli na miłość z mężczyzną bardzo bogatym. Pohukiwanie sowy lub stukanie dzięcioła zapowiada staropanieństwo.
  4. Nie zawsze małe stworzenia przynoszą radość i szczęście. W dzień św. Walentego unikajmy wiewiórek. Przynoszą pecha i przepowiadają związek z zazdrosnym i skąpym partnerem.
  5. Jeśli uczuciem darzymy kilka osób, należy ich zdjęcia rozłożyć na stole i przy pomocy pierścionka lub obrączki zawieszonego na nitce, przesuwać kolejno nad zdjęciami. Jeśli nie obraca się nad którymś ze zdjęć – odrzucamy je i tak aż do momentu, w którym zostanie jedno zdjęcie.
  6.  Są dwa sposoby poznania uczuć osoby, na której nam zależy. Pierwszym z nich jest spytanie o nie wprost, a drugim wyliczanie kolejno płatków róż lub innych przedmiotów (np.: kamyków, cukierków, listków). Liczba parzysta oznacza, że ta osoba nas kocha, nieparzysta – nie kocha.
  7. Jednym z pierwszych sposobów okazania miłości drugiej osobie jest wysłanie kartki lub listu Walentynkowego. Do pisania używamy długopisu z niebieskim atramentem – kolorem wspomagającym miłosne wyznania. Stanowczo unikamy ołówka, ponieważ świadczy on o nieszczerych zamiarach i ulotności uczuć. Kiedy list jest gotowy, wrzucamy go osobiście do skrzynki, nie upuszczając go wcześniej na ziemię, ponieważ może to być złą wróżbą. W ozdabianiu kartki pomocne są kwiaty lub serduszka, jednak zawsze musi być ich 3. Inne cyfry (np.: 4, 7, 13) przyniosą pecha.
  8.  Podczas kolacji Walentynkowej warto zadbać o świecę, ponieważ jej płomień wiele wskazuje. Jeśli płonie spokojnie, to czeka Was wielka miłość, jeśli jest chwiejny, oznaczać będzie rozłąkę i wyjazd bliskiej osoby na długi czas. Kiedy płomień pali się nierówno i przygasa, to świadczy o zawirowaniach w miłości, natomiast jeśli iskrzy i żarzy – wtedy zapewni ognisty romans, pełen miłosnych uniesień.

Życzę Wam udanych Walentynek,

Wasza Szarlota

BANER_WALENTYNKI_72505