AURA

Czym jest aura?

Przyjmuje się, że aurę posiada każde stworzenie jak i każdy przedmiot, a więc nie tylko ludzie i zwierzęta ale i kamienie, meble… Czym jednak jest to zjawisko i jakie niesie ze sobą dla nas informacje?

Aurę najczęściej definiuje się jako niewidzialną emanację lub pole energetyczne. Z greki słowo to tłumaczy się jako podmuch, bryzę. Istotnie Ci, którzy potrafią dostrzec aurę potwierdzają, że przyjmuje ona formę delikatnej mgiełki okalającej ciało człowieka. Można przyjąć, iż stanowi ona nasz portret energetyczny – jest uzewnętrznieniem energii danego stworzenia. Co ciekawe jej kształt, wielkość, intensywność i kolory są zmienne. To zaś dało podstawę ku temu, by sądzić, iż ma to związek z procesami, które zachodzą w ludzkim ciele bądź emocjach. Na podstawie badania aury nie da się przewidzieć przyszłości. Odnosi się ona jedynie do tego co i tu i teraz i jest w ciągłym ruchu – podobnie jak sam człowiek.

Informacje zawarte w aurze

Na podstawie obrazu aury jesteśmy w stanie uzyskać ogrom informacji. Są one kluczowe dla osób, które za istotne uważają samoświadomość i rozwój duchowy, ale również dla tych, którzy zwyczajnie chcą wiedzieć skąd biorą się ich aktualne życiowe rozterki – kłopoty ze zdrowiem, przyciąganie negatywnych osób i zdarzeń, niemożność poradzenia sobie z problemami. Jej kształt, wielkość , intensywność i barwy określają, co aktualnie dzieję się w naszym życiu. Często mawiam żartobliwie do moich rozmówców: „Chcesz wiedzieć co u Ciebie słychać? Pozwól mi ujrzeć Twoją aurę”. Jest w tym ziarenko prawdy. Aura jak na dłoni obnaża nasze emocje, uczucia, problemy, rozterki, zmartwienia. Jej kolor i intensywność określają naszą życiową formę oraz obszary życia, nad którymi należy podjąć pracę.

Co ciekawe badanie aury możemy odnieść nie tylko do nas samych ale również do kogoś. Jest to niezwykle przydatne w sytuacji, gdy mamy wątpliwości co do osoby z naszego otoczenia – np. gdy nie jesteśmy pewni czyichś intencji.

Kolory tęczy

Interpretacja aury odbywa się w oparciu o jej wielkość, natężenie ale przede wszystkim barwy. Ich znaczenie bywa często intuicyjne, np. kolor żółty kojarzyć będzie się z czymś cennym i wartościowym. Nie każda czerwień oznaczać będzie jednak złość lub miłość. Najsilniej widoczny w aurze jest kolor podstawowy, związany z utrwalonymi cechami i życiową postawą danej osoby. Wszystkie pozostałe odnosić się będą do aktualnych sytuacji i emocji, które te wzbudzają. Analiza ujawnia także problemy, z którymi borykamy się od dłuższego czasu. Kolor podstawowy pozostaje niezmienny podczas całej sesji interpretacji. Pozostałe kolory ulegają natomiast zmianie w zależności od pytania czy poruszonego tematu.

Podstawowe znaczenia barw:

CZERWONY – Kolor określa osobę o cechach przywódcy, która potrafi obrać cel i dążyć do jego realizacji. Często odnosi się do ludzi na wysokim stanowisku. Jeśli czerwień jest twoim kolorem podstawowym nie można Ci odmówić charyzmy i silnego charakteru. Cechy szczególne: agresja, zmysłowość, zdrowie, witalność.

POMARAŃCZOWY – Osoba z pomarańczowym w kolorze podstawowym to idealny przyjaciel.Określa on ludzi o ciepłym usposobieniu, szczerych i nie szukających zwady. Z łatwością nawiązują nowe znajomości i utrzymują je przez lata. Niestety kolor ten wskazuje także na lenistwo. Cechy szczególne: żywiołowość, energia, radość.

ŻÓŁTY – Człowiek o żółtej barwie w kolorze podstawowym nie usiedzi długo w jednym miejscu.Pełen energii i pomysłów potrafi zarazić swoim pozytywnym usposobieniem otoczenie. Lubi i chce poszerzać swoją wiedzę, przy czym szybko się nudzi. Ma niestety skłonność do kłamstwa i koloryzowania faktów. Cechy szczególne: optymizm i kreatywność.

ZIELONY –Kolor zielony w odniesieniu do aury ma dwojakie znaczenie. Z jednej wskazuje na osobę o zrównoważonym temperamencie, która lubi spokój, ciszę i przyrodę. Z drugiej może określać człowieka o nieugiętym charakterze. Jeśli zieleń jest twoim kolorem podstawowym możesz posiadać dar uzdrawiania. Cechy szczególne: serdeczność, opanowanie.

NIEBIESKI – W kolorze podstawowym określa ludzi, którzy czerpią z życia pełnymi garściami. Nie można im odmówić przebojowości i pewności siebie. Są pomysłowi a ich inteligencja jest często ponad przeciętna. Niestety zdarza się, że nie doprowadzają do końca zadań, których się podejmują. Cechy szczególne: kreatywność, otwartość, komunikacja.

INDYGO – Kolor określa osoby, które mają wrodzoną potrzebę pomagania innym, nie oczekując niczego w zamian. Cechuje ich silna empatia jak i wrażliwość na ludzką krzywdę. Niestety często padają ofiarami własnej łatwowierności i dają się wykorzystywać. Osoba z indygo w kolorze podstawowym nie dba o własne potrzeby. Cechy szczególne: empatia.

FIOLET – Określa osobę, która dąży do rozwoju duchowego i równowagi ze światem. Człowiek taki posiada życiową mądrość i potrafi przekazać ją innym. Wszystko przeżywa silniej i głębiej, często popada w rozterki. Wadą osób z fioletem w kolorze podstawowym jest wyniosłość. Cechy szczególne: inspiracja, świadomość i empatia.

SREBRNY Niezwykle rzadko występująca barwa. Określa człowieka, który jest idealistą. Dla swoich przekonań i misji potrafi porzucić cały świat i bliskich, żyjąc w oderwaniu od tego, co przyziemne. Niestety nie prowadzi to zazwyczaj do niczego dobrego. Cechy szczególne: marzycielstwo oraz intuicja.

ZŁOTY – To kolor władców i ludzi niezwykle uzdolnionych. Potrafią osiągnąć w życiu wszystko, co sobie zaplanują. Najczęściej realizacja przypada na okres, kiedy kończą 40 rok życia – wówczas zazwyczaj potrafią dopiero dostrzec swój potencjał. Wadą osób ze złotem w kolorze podstawowym jest brak wiary w siebie. Cechy szczególne: nieśmiałość.

WWW

7 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Karina 25lat

  Część:) muszę przyznać, że coś w tym jest… Owszem nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy ale jakiś czas temu…miałam doświadczenie z aurą były aż dwa przypadki. Chodziło o pierwsze spotkania z chłopakami, nigdy wcześniej nie znanymi mi. Wokół 1szego mężczyzny była czerwona aura, było to dla mnie dziwne uczucie bo czułam,że źle się to dla mnie skończy-tak też było…Niedawno na spotkaniu poznałam nowego faceta wokół niego widziałam biało-żółtą lub biało-złotą aurę-chciałabym się spytać,czy jeśli ta 2ga osoba byłaby moim partnerem życiowym,to dokonałabym dobrego wyboru?

 2. teleaudio

  Zapraszam do konsultacji indywidualnych.

 3. Anna

  Witam. Chcę podziękować Pani Szarlotcie za wzmocnienie mojej aury. Na początku września czułam, że brakuje mi siły na codzienne obowiązki i pracę. Dzięki Pani radom czuję się dobrze i mam lepsze samopoczucie Dzięki Pani jesienna chandra została pokonana. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu z Panią Szarlotą.

 4. Mariola

  Bardzo dziekuje za analize, dobrze jest dowiedziec sie czegos o sobie, wiem juz nad czym powinnam pracowac. Na pewno jeszcze skorzystam z Pani porad. Polecam wszystkim, dla ktorych wazny jest rozwoj duchowy.

 5. Ania, 26 lat, Płońsk

  Dziękuje Szarloto, za praktyczne wskazówki jak odzyskać równowagę w życiu. Od dawna borykam się z wieloma lękami dotyczącymi życia i przeszłości. Czuje, że brakuje mi pozytywnego podejścia do życia. Jednak dzięki Tobie i twym radom już wiem co muszę zmienić by cieszyć się życiem. Pozdrawiam Cie gorąco i dziękuje ze dzielisz się swoja wiedzą z nami

 6. Wiola 33 lata

  Dziękuje Pani Szarloto za szczerą rozmowę. Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Cenne uwagi i spostrzeżenia bardzo dużo mi dały. Teraz wiem jakimi wartościami mam się kierować w życiu oraz jakich błędów nie popełniać… Ma Pani rację! Czas odciąć się od przeszłości i iść dalej przez życie z podniesioną głową.

 7. Klaudia, Płock

  Pani Szarloto, dziękuję za pomoc! Przyznam, że podchodziłam do takich spraw raczej sceptycznie, dziś jednak wiem, że to wielka moc. Dziękuję za oczyszczenie mojej aury, od tego momentu czuję się zupełnie inaczej. Na pewno jeszcze wrócę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>