CHIROMANCJA


Chiromancja to sztuka opierająca się na wróżeniu z dłoni (czytaniu). Nazwa CHIROMACJA pochodzi z j. greckiego, składa się z dwóch słów: cheir (ręka) – manteia (wróżenie)= CHIROMACJA.

W tej technice wróżbiarskiej ważne są nie tylko linie papilarne dłoni, ale też wielkość czy proporcjonalność do siebie poszczególnych palców, oraz kształt i kolor dłoni z której można wyczytać całe życie człowieka od narodzin aż do śmierci. Dla Chiromantów lewa dłoń jest ważniejsza, gdyż zawiera informacje na które nie mamy wpływu. Lewa dłoń mówi nam o zdrowiu, ilości potomstwa, oraz o talentach ukrytych, a nawet zdradza iloraz inteligencji, poszczególne uzdolnienia. Prawa dłoń odnosi się do naszego życia, które sami kształtujemy. Udziela informacji o karierze życiowej, przyjaźniach, miłostkach.

Chiromancja dzielimy na 2 odłamy: Chirognomie i Chirologie.

Chirologia zajmuje się wewnętrzną częścią dłoni. Jest to badanie linii papilarnych (ich szerokości, głębokości, kształtu). Istotne są wzgórki i znaki szczególne na dłoni.

Chironomia zajmuje się zewnętrznym kształtem i kolorem dłoni czyli długością palców, kształtem paznokci, wielkością i szerokością dłoni a także „gładkością skóry w dotyku”

Kiedy warto skorzystać z Chiromancji?

Chiromancja może nas ostrzec przed nadchodzącymi porażkami, oraz przygotować nas w odpowiedni sposób aby stawić im czoła. Możemy się również dowiedzieć o tym, co nas czeka, jak i wywróżyć potomstwo (ich liczbę i płeć). Najważniejsze, że może nam powiedzieć bardzo dużo o nas samych: Jacy jesteśmy, wady, zalety, aspiracje. Linie papilarne na prawej dłoni powiedzą nam o tym, jak namiętna jest dana osoba, a co najważniejsze czy nasz związek masz szanse przetrwania. Dla kobiet bardzo cenna rada: Jeśli Twój wybranek ma duży kciuk, tym hojniej jest przez naturę obdarzonym kochankiem.

– LICZBA DZIECI

– DATA ŚLUBU

– POWODZENIE W FINANSACH

– CIĘŻKIE CHOROBY

– ZDRADY MAŁŻEŃSKIE

 Krótka charakterystyka dłoni dla najczęstszych pytań: 

DLON_TRESC1_b

1. – Wypukłość na wzgórzu Jowisza i 2. – Widoczna wypukłość na wzgórzu Wenus mówi nam o: szczęściu w miłości, jeśli wzgórek Wenus jest duży oznacza on płodność i zmysłowość dla kobiety.

 3– Jeśli linia serca jest długa dochodząca do wzgórza Jowisza wówczas jest mowa szczęściu w miłości (udane związki partnersko-małżeńskie)

4. – Wyspa na linii serca pod palcem wskazującym niestety będzie oznaczać dla nas brak szczęścia w miłości oraz niestabilność (związki krótkie lecz intensywne)

5. – Tyle ile kresek pionowych będzie znajdować się między środkowym a serdecznym palcem tyle będziemy mieć dzieci

 6. – Duży kciuk u mężczyzny znaczy wielką potencję, zmysłowość, jest to zapowiedź znakomitego kochanka, hojnie obdarzonego przez naturę. (Panie zwracajcie szczególną uwagę na kciuki Waszych potencjalnych kandydatów)

7. – Krawędź dłoni to linia małżeństwa. Jeden docelowy związek to linia prosta, mocno zarysowana, natomiast rozwód to linia ostro przecięta. Jeśli chcesz wiedzieć ile czeka Cię w życiu związków sprawdź ile linii na boku Twojej dłoni występuje.

 Tradycja techniki wróżbiarskiej:

CHIROMANCJA_DLON

Chiromancja jest to nauka która powstała w krajach wschodu (Chiny, Egipt, Indie) ok. 5 tysięcy lat temu. Podobno jej wielkim zwolennikiem był filozof grecki Arystoteles który podejrzewał, że istnieje związek między długością linii na dłoni a długością życia. Starożytni ludzie byli dobrymi astronomami. Zauważyli pewne podobieństwo między liniami na dłoniach do niektórych linii łączących poszczególne gwiazdy. Mimo wszystko musimy pamiętać, że linie jak ich przebieg ulegają zmianie w czasie życia.

4 Komentarze

Skip to comment form

 1. Krystyna

  Na początku podchodziłam do tego raczej z niedowierzaniem, jednak przekonałam się sama, że to działa. Szarlota powiedziała mi wszystko, opisała to, jaka jestem i doradziła, co powinnam zrobić, patrząc tylko na moje dłonie! Posłuchałam jej i nie żałuję, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy. Dziękuję Pani Szarloto!

 2. zefir

  Warto czegos sie dowiedziec o jest zapisane w losie. Szarlota wie jak odczytac przyszlosc ale i samemu jesli juz sie dowiemy co nas czaka i jak to odczytac mozna sprawdzic np. na spotkaniu ze znajomymi co u nich moze sie wydarzyc. Przyznam szczerze, ze robi sie wtedy dziwnie i magicznie. Ciekawe co jeszcze wrożka może powiedzieć o każdym z nas?

 3. Karol z Radomia

  Pani Szarloto, nie wiem sam, jak mam dziękować za pomoc! Wszystko udało się dzięki Pani, posłuchałem rady, pomimo wątpliwości i warto było, odzyskałem to, co straciłem. Jeszcze raz dziękuje!

 4. Sławek, Warszawa

  Kto by pomyślał, że tak wiele można wyczytać z dłoni! Szarlota powiedziała wszystko, opisała dokładnie moją sytuację i pomogła dokonać wyboru. Dziś wiem, że był słuszny, choć droga nie była łatwa. Dziękuję Pani Szarloto, na pewno jeszcze wrócę do Pani!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>