CZAKRY

Czym są czakry?

Życie to energia, bez niej nie było by możliwe istnienie żadnego stworzenia. Jeśli tu jesteś to znaczy, że udało Ci się już gdzieś zasłyszeć pojęcie CZAKR, lub poszukujesz odpowiedzi na pytanie czym jest to zjawisko. Wiele osób słyszało o ich istnieniu, niewielu natomiast wie, jak kluczowy jest ich wpływ na nasze życie. Czakry bowiem to nic innego, jak ośrodki energetyczne w ciele człowieka. Wiadomo, że ich liczba sięga tysięcy – niektóre źródła podają, że mamy ich 88 000.

Pośród nich wyróżniamy jednak zawsze siedem głównych ośrodków – czakr. Każda z nich sprawuje odrębną funkcję w ciele człowieka oraz posiada swoją indywidualną lokalizację. Pomimo różnorodności przeznaczenia pomiędzy czakrami istnieje stałe połączenie. Jest ono możliwe dzięki meridianom, tj. kanałom energii, które przesyłają ją pomiędzy jednym a drugim ośrodkiem i kolejno przekazują do ciała człowieka.

Ta zależność doprowadziła do wniosków, iż w przypadku zaburzenia funkcjonowania jednej z czakr najczęściej należy podjąć pracę nie tylko z nią, ale i z innym ośrodkiem, który może współdecydować o jej funkcjonowaniu. Zaburzenia zaś powstają w wyniku blokady energii w kanale – czasem mówi się tylko o jednej meridianie, innym razem o kilku. O blokadach natomiast decyduje nic innego jak ludzkie emocje, doświadczenia, traumy, lęki ale też i osoby, które są obok a mają na nas negatywny wpływ.

 

 7 czakr głównych

Wiesz już, że każdy człowiek posiada siedem głównych ośrodków energii. Biegną one wzdłuż kręgosłupa – od jego podstawy aż do czubka głowy. Każda z czakr ma kształt kuli a energia w niej zawarta jest w ciągłym ruchu wirowym. Poniżej przedstawiam charakterystykę ośrodków, począwszy od czakry podstawy.

 1

 

 

 

 

1. Czakra Podstawy (korzenia)

Kolor: czerwony

Umiejscowienie czakry: u podstawy kręgosłupa, między odbytnicą a genitaliami

Objawy blokady energii czakry: Zaburzone poczucie bezpieczeństwa oraz więzi z najbliższymi, trudności finansowe (w tym, ze znalezieniem pracy), niemożność w osiągnięciu obranego celu, uczucie pustki, trudności z koncentracją.

CZAKRA_SAKRALNA

 

 

 

 

 

2. Czakra Sakralna (płciowa, seksu)

Kolor: pomarańczowy

Umiejscowienie czakry: na dwa place poniżej pępka

Objawy blokady energii czakry: nadwrażliwość, zaburzone poczucie estetyki i piękna, obniżony popęd seksualny, w skrajnych przypadkach depresja i poczucie winy.

CZAKRA_SPLOTU

 

 

 

 

 

3. Czakra Splotu Słonecznego

Kolor: żółty

Umiejscowienie czakry: na szerokości trzech palców powyżej pępka

Objawy blokady energii czakry: spadek energii i silnej woli, poddawanie się manipulacji innych, brak własnego zdania, poczucie obojętności, brak woli walki, obniżona zdolność przyswajania nowych informacji.

CZAKRA_SERCA

 

 

 

 

 

4. Czakra Serca

Kolor: zielony

Umiejscowienie czakry: środek klatki piersiowej

Objawy blokady energii czakry: Zaburzenia w relacjach międzyludzkich, trudności w utrzymaniu bliskiej relacji lub nawiązaniu nowej, poczucie odrzucenia lub wyeliminowania z grupy, brak akceptacji.

2

 

 

 

 

 

5. Czakra Gardła

Kolor: niebieski

Umiejscowienie czakry: położona jest na środku gardła między jamą gardła a krtanią

Objawy blokady energii czakry: Zaniżone poczucie własnej wartości, trudności komunikacyjne i w okazaniu emocji, uśpienie kreatywności i ekspresji, irytacja, dążenie do perfekcjonizmu.

CZAKRA_TRZECIEGO_OKA

 

 

 

 

 

6. Czakra Trzeciego Oka

Kolor: granatowy

Umiejscowienie czakry: położona na szerokość palca nad nasadą nosa

Objawy blokady energii czakry: zaburzona intuicja, trudności w podejmowaniu decyzji, zbytnie skupienie na sprawach przyziemnych, materializm, wyparcie metafizyki z życia codziennego.

3

 

 

 

 

 

7. Czakra Korony

Kolor: fioletowy

Umiejscowienie czakry: czubek głowy

Objawy blokady energii czakry: brak poczucia sensu istnienia, postawienie zdobywania dóbr materialnych za główny cel z wyeliminowaniem kwestii duchowych, brak życiowych perspektyw i pomysłu na siebie.

 

Praca z blokadami 

Pomiędzy czakrami może dojść do zablokowania przepływu energii. W jaki sposób jednak stwierdzić, czy blokada taka zaistniała u konkretnej osoby? Zazwyczaj wystarczy odpowiedz na proste pytanie: „czy w Twoim życiu wszystko przebiega tak, jak sobie zaplanujesz?”. Najczęstszym objawem blokad są kłopoty ze zdrowiem – przeziębienia, spadek energii, formy, powracające przygnębienie, ale także kłopoty w związkach i sferze finansów. Każdy problem z którym się borykasz, a którego zaistnienia nie rozumiesz może mieć bezpośredni związek z zaburzeniem ośrodka energii.

W każdej z czakr zapisane są informacje dotyczące wydarzeń, które zadecydowały o blokadzie. Dzieje się tak dlatego, że ośrodkach energii przechowywane są informacje dotyczące przeszłości – kluczowych wydarzeń, które miały wpływ na nieprawidłowe funkcjonowanie meridianów. Czy Twoje życiowe trudności wynikają z takich właśnie zaburzeń? Zapraszam do wykonania krótkiego testu, który rozwieje wszelkie wątpliwości i wskaże, które z czakr w Twoim ciele mogą wymagać zrównoważenia.

 

 Test czakr

Zastanawiasz się czy Twoje życiowe niepowodzenia mogą mieć związek z zaburzeniami przepływu energii w obrębie czakr? WYKONAJ TEST. Odpowiedź na krótkie, specjalnie wyselekcjonowane pytania pozwoli ustalić nad jakimi czakrami należy podjąć pracę by zaprowadzić w życiu harmonię.

 Wskazówka: pamiętaj, aby na pytania odpowiadać intuicyjnie. Najważniejsza jest pierwsza myśl.

 

Na każde pytanie wybieraj tylko jedną z czterech odpowiedzi!

Get Adobe Flash player

7 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Basia

  To niesamowite, ale wrozka Szarlota naprawde mi pomogla

 2. teleaudio

  Zapraszam serdecznie do rozmowy. Dziekuje, ze moja pomoc zostala doceniona.

 3. Maria z Warszawy

  Od dawna czułam się źle, brakowało mi energii, ciągle byłam zmęczona. Wszystkie badania były w porządku, dopiero Wróżka Szarlota znalazła źródło problemu- blokada czakry splotu słonecznego i zdjęła ją. Teraz w końcu czuję się dobrze, żyję pełnią życia! Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam.

 4. Ania

  Chcialabym podziekowac za pomoc, raczej nie wierzylam w takie rzeczy, a okazalo sie, ze faktycznie mialam zablokowana czakre. Dziekuje, bo moje zycie wyglada teraz duzo lepiej. ‚Pozdrawiam!

 5. Agnieszka z Wrocławia

  Chciałam bardzo podziękować Wróżce Szarlocie, dzięki Pani czuje się zupełnie inaczej, okazało się, że wszystkie moje zdrowotne problemy spowodowane były blokadą dwóch czakr! Jedna rozmowa wystarczyła, polecam wszystkim! Na pewno jeszcze do Pani wrócę.

 6. Helena, 47lat

  Pani Szarloto, dziękuję Pani za pomoc! Dzięki jednej sesji skończył się problem, z którym walczyłam od lat. Teraz badania mam jak u 20latki! Jeszcze raz dziękuję!

 7. Wojtek

  indywidualny i partnerski http://testczakr.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>