«

»

HOROSKOP NA 2017 ROK

 

 

Baran

UCZUCIA: W tym roku nie obejdzie się bez uniesień, emocji, romansu. Ktoś komu ufasz odkryje karty i wyzna co czuje, to będzie przełom w sferze uczuciowej. Zakochasz się ze wzajemnością i zaczniesz planować wspólną przyszłość. Nabierzesz pewności siebie, radość z życia zagości na dłużej. Zdecydowanie spełnisz się w wielu dziedzinach mając blisko wsparcie ukochanej osoby. Pamiętaj tylko by odwzajemniać starania o Ciebie.

 

FINANSE: Zawsze wiesz czego Ci potrzeba dlatego nie będzie inaczej tym razem. Spełnisz swoje marzenia zawodowe dzięki fantastycznej propozycji. Zachowaj czujność gdy załatwiasz formalności bo mogą się pojawić jakieś trudności i niechciane zobowiązania. Potrafisz dobrze dysponować bieżącymi finansami dlatego poradzisz sobie w każdej sytuacji. Ten rok mimo małych przeszkód uznasz za udany.

 

Byk

UCZUCIA: Jak zwykle otaczać się będziesz gronem pochlebców ale zatęsknisz wreszcie za stabilnością. Wszystko może się okazać w tym roku dla Ciebie trudniejsze niż myślisz w uczuciach. Nie wystarczy tylko wyglądać i być żeby ktoś pokochał. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę naprawdę się postarasz i odwzajemnisz to co ktoś bliski do Ciebie czuje. To będzie z pewnością przełom, szykuje się wspólna przyszłość.

FINANSE: Możesz liczyć, że szczęście Ci dopisze przez cały rok. Czego się nie dotkniesz zawsze wyjdzie na Twoje. Potrafisz zadbać o swoje interesy i doskonale reagujesz na wszelkie przeszkody szukając najłatwiejszego rozwiązania. Masz smykałkę do interesów i umiesz innych przekonać do swoich pomysłów. To się przyda z pewnością w nadchodzącym roku. Rysuje się spora szansa na awans lub zmianę miejsca pracy.

 

Bliźnięta

UCZUCIA: Jesteś wrażliwą osobą i doskonale potrafisz wczuć się w emocje innych osób. Wysoce rozwinięty zmysł empatii czasami sprawia, że zapominasz o sobie. W tym roku czas to zmienić, zawsze pomagasz innym tym razem pozwól by to Ciebie rozpieszczano i adorowano. W relacjach masz skłonność do poddawania się drugiej osobie, musisz mieć na uwadze swoje potrzeby. To tylko wzmocni szacunek do Ciebie.

FINANSE: W kwestii finansów to może być rok stabilny ale jeśli oczekujesz czegoś więcej trzeba będzie postarać się o nową pracę. Jeśli zaś odpowiada Ci aktualna sytuacja to rób swoje jak zawsze i nie martw się na zapas. Znajdziesz dla siebie korzystne rozwiązanie, kierujesz się rozsądkiem więc nie przydarzają Ci się kłopoty. Zawsze trzymasz grosz na nieprzewidziane wydatki, tym razem możesz liczyć na przychylność losu bo nie zapowiada się nic takiego w tym roku.

 

Rak

UCZUCIA: W sferze uczuciowej przygotuj się na różne nastroje bliskiej osoby, gdy to przetrwasz odczujesz satysfakcję. Pomyśl też jak zaimponować, zaskoczyć, zrobić miły gest. Wprowadź odrobinę spontaniczności, niezapowiedziane wyjście do kina czy teatru przyniesie wiele korzyści w związku. Tren rok będzie wyzwaniem w miłości, jeśli go przetrwasz związek będzie trwalszy. Nie obejdzie się bez Twojej inicjatywy.

FINANSE: W tym roku może pojawić się wiele możliwości zarobkowych jednak aby je wykorzystać trzeba włożyć trochę pracy. To może być trudne zważywszy na nieustanne uczucie zmęczenia i znużenia. Na przekór to się zmieni jesienią. Zachowaj zdrowy rozsądek w wydatkach bo możesz potrzebować gotówki pod koniec wakacji. Dobrze planuj wydatki i nie daj się pokusom to wyjdziesz na swoje. Rok masz szanse zakończyć z dodatnim bilansem w kwestiach finansowych.

 

Lew

UCZUCIA: Będziesz poświęcać się pracy, ucierpią na tym uczucia. Nie licz w tym roku na fajerwerki. Spodziewaj się ochłodzenia relacji z bliską osobą, jeśli chcesz jednak tego uniknąć zdobądź się na gest. Odpowiednio drogi prezent wyjaśni sytuację. Poczucie, że pracujesz na coś luksusowego zadziała również na drugą połowę. Zdecydowanie znajdziesz dla siebie korzystne rozwiązania, wystarczy tylko podzielić się owocami pracy z bliską osobą.

FINANSE: Rok będzie obfitował w emocje, jest duża szansa na zmianę otoczenia zawodowego na początku roku. Niespodziewana propozycja sporo namiesza, zmusi Cię to do podjęcia strategicznej decyzji a czasami opłaca się zaryzykować. W dłuższej perspektywie ewentualna zmiana pracy przyczyni się do poprawy sytuacji w budżecie domowym. Nowe wyzwania sprawią, że zaczniesz się szybko rozwijać zawodowo i czerpać przyjemność z pracy.

 

Panna

UCZUCIA: W uczuciach będzie stabilnie, pięknie i emocjonalnie. Pamiętaj, że przez cały rok bliska osoba osłodzi Ci każdą chwilę dając do zrozumienia jak jest szczęśliwa. Warto czasem wyrwać się gdzieś we dwoje i spędzić miło czas, każdy pomysł będzie doceniony. Będzie wiele okazji. Twoje pomysły i wszystko co robisz zaakceptuje druga połowa. Nic nie będzie się działo przypadkowo, a na koniec zatriumfuje miłość.

FINANSE: To będzie rok pełny wyzwań, zrealizujesz swoje plany w stu procentach i wcale się nad tym nie będziesz wysilać. W finansach z pewnością wszystko będzie przemyślane i dopięte na ostatni guzik, jak zwykle wszystko zaplanujesz. Początek roku to czas ważnych decyzji. Dobre pomysły sprawią że wykorzystasz sprzyjające okoliczności by zarobić, oszczędzić. Nadwyżkę przeznacz na przyszłość, nie wydawaj od razu wszystkiego.

 

Waga

UCZUCIA: W drugiej połowie roku musisz uważać na pewne delikatne kwestie, bliska osoba będzie zarzucać Ci oziębłość. Jeśli kochasz i chcesz to dalej ciągnąć będzie trzeba się wykazać. Chociaż nie leży w Twojej naturze romantyczność to zaistnieje potrzeba by zaimponować drugiej połowie. Spędzając każdy wolny czas z bliską osobą nie tylko zbliżycie się do siebie ale i zakochacie na nowo. W razie niepowodzenia pod koniec roku rozpoczniesz poszukiwania nowej miłości.

FINANSE: Rok wyjątkowych wydarzeń, sporo nieprzespanych nocy. Sprzyjać Ci będzie szczęście więc postawisz na karierę. Profity spowodują u Ciebie rozrzutność ale jak to mówią raz się żyje a ty możesz sobie na to pozwolić. Warto jednak pomyśleć o nieco dalszej przyszłości, odkładanie nie leży w Twojej naturze ale jeśli dobrze wszystko zaplanujesz będziesz cieszyć się przyjemnościami przez dłuższy czas.

 

Skorpion

UCZUCIA: W tym roku możesz się spodziewać wielu emocji w sferze uczuć, na szczególną uwagę zasłuży ktoś wyjątkowy. Związek jest realny jak nigdy, dobre posunięcia przyczynia się do odnalezienia silnej więzi. Nie zapominaj, że romantyzm nadal jest w cenie, szczególnie że jesteś w stanie wymyślić coś co złapie za serce. Pamiętaj aby nie myśleć o swojej przyjemności, drobne przeszkody także będą miały miejsce ale sobie poradzisz.

FINANSE: Nie jest Ci obce by czasem zaszaleć i wydać pieniądze na przyjemności a potem masz wątpliwości czy to dobry wybór. Szczególnie lubujesz się w robieniu zakupów jednak w tym roku czas pomyśleć długofalowo. Najważniejsze by zacząć odkładać lub dobrze zainwestować na przyszłość. W połowie roku będzie na to ostatnia szansa, pomyśl by zgromadzić nadwyżkę finansową.

 

Strzelec

UCZUCIA: Jak zawsze chcą być przebojowe i w tym roku nie będzie inaczej. Chęć bycia w centrum uwagi może jednak przynieść pewne kłopoty zwłaszcza gdy Strzelec nie sprecyzuje co czuje a adoratorów będzie więcej niż jeden. To wymagać będzie taktownego postępowania, jeśli ten test zdacie to rok okaże się bardzo szczęśliwy pod względem uczuć. Nie wykluczone, że w końcu się ustatkujecie.

FINANSE: Na brak gotówki nie psioczycie ale też brakuje umiejętności oszacowania potrzeb finansowych. Dla stabilizacji w biznesie czy w pracy musi być zawsze ktoś obok, kto będzie motywował lub podpowiadał. Nie zawsze są przemyślane decyzje dlatego trzeba brać pod uwagę, konsultacje z kimś kto potrafi doradzić. Jeśli nie chcecie w tym roku by zabrakło pieniędzy zanim coś kupisz zastanów się dwa razy.

 

Koziorożec

UCZUCIA: Potrafisz dobrze reagować na kogoś na kim Ci zależy ale czasami przydało by się więcej entuzjazmu. Szczególną uwagę trzeba poświęcić niuansom, drobiazgi czasami mają duże znaczenie. W tym roku przydało by się bardziej docenić bliską osobę, pochlebstwa, niespodzianki to wszystko może pomóc w odnowieniu więzi. Dla samotnych Koziorożców pojawi się na początku roku okazja do zawarcie obiecującej znajomości.

FINANSE: W kwestii pieniędzy, pracy nie zawsze los Ci sprzyja ale na tyle masz szczęścia że zawsze znajdziesz dla siebie miejsce. To wymaga odpowiedniego podejścia ale znajdziesz się na takiej drodze by wykorzystać swoje atuty. Wiesz czego Ci trzeba ale nie lubisz wydawać za często pieniędzy. W tym roku musisz pomyśleć o sobie i nie przejmować się finansami, zawsze jest ktoś kto Ci pomoże w trudnych chwilach.

 

Wodnik

UCZUCIA: Ten rok zapowiada się wyjątkowo korzystnie, masz w sobie wiele spokoju i umiesz się odnaleźć w każdej sytuacji. Korzystasz z życia garściami, umiesz się bawić i cieszysz się nawet drobiazgami. W uczuciach oczekujesz by ktoś podzielał Twoje emocje a w tym roku może być z tym kłopot bo wyraźnie oddalisz się od drugiej połowy. Jeśli chcesz by wszystko się układało pomyśl lub zbadaj co lubi druga strona i naucz się z tego czerpać przyjemność. Szczególnie romantyczny i sprzyjający czas na miłość to okres wakacyjny.

FINANSE: Masz w sobie nutkę marzyciela i zawsze ponosi Cię fantazja gdy trzeba podjąć konkretną decyzję. Możesz swoja lekkomyślnością denerwować otoczenie, aby uniknąć spięć zwłaszcza w kwestiach finansowych potrzebujesz ochłonąć. Nie podejmuj decyzji samodzielnie, jeśli masz kogoś obok kto racjonalnie podchodzi do wydatków, finansów to zdaj się na tą osobę. Samodzielne działanie niesie ryzyko braków w domowym budżecie w tym roku.

 

Ryby

UCZUCIA: Czujesz intuicyjnie co dla Ciebie najlepsze ale nie zawsze to się sprawdza, w uczuciach nie masz silnego instynktu a czasami nie potrafisz odczytać prawidłowo intencji drugiej osoby. W tym roku swoim zachowaniem możesz często powodować konflikty na szczęście bliska osoba zdaje sobie sprawę z twoich niedoskonałości. Miej na uwadze aby czasami w ramach polepszenia sytuacji zrobić bliskiej osobie niespodziankę.

FINANSE: Potrafisz zarabiać i umiesz oszczędzać ale praca to nie wszystko i zdarza Ci się o tym zapominać. W tym roku może się pojawić doskonała okazja na to by awansować lub skorzystać z okazji na dobry zarobek. Jeśli Ci na tym zależy nie rób tego kosztem bliskich, rodziny bo zawsze spadasz na cztery łapy w kwestiach finansowych. Unikaj przepracowania, pomyśl czasem długofalowo i rozłóż swoje zadania na kilka etapów.