«

»

HOROSKOP NA CZAS RETROGRADACJI MARSA

SZARLOTA_PORADA

 

baranBARAN (21.03-20.04)
Będziesz mieć wrażenie, że Twoje działania nie przynoszą rezultatów, cokolwiek, za co się weźmiesz będzie niemalże rozpadać Ci się w rękach, co bardzo łatwo skłoni Cię do gniewu. W tym trudnym czasie musisz się wyciszyć, wsłuchać w swoje wnętrze i przemyśleć czy cele do których dążyłeś w najbliższym czasie są nadal aktualne.

 

 

bykBYK (21.04 – 20.05)
Możesz mieć wrażenie, że ludzie wokół Ciebie działają nielogicznie i że to w co wierzyłeś nie ma już sensu, efekty działań podjętych w najbliższym okresie mogą być niezgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego tez najlepiej okres ten przeczekać planując strategię na przyszłość bez podejmowania pochopnych decyzji.

 

 

bliznietaBLIŹNIĘTA (21.05-21.06)
Nieskore do wszczynania wojen Bliźnięta będą sobie doskonale radzić w czasie retrogradacji Marsa. Dwubiegunowa natura Bliźniąt powinna przestawić się na swoją spokojną stronę. Efekty Twych działań zyskają uznanie innych, ale musisz też uważać na zazdrość i agresywne podejście zwłaszcza osób spod znaku Barana.

 

 

rakRAK (22.06-23.07)
Raki w obliczu przeciwności losu jeszcze bardziej wezmą się do działania, będą pracować niczym mrówki by przynieść spokój i bezpieczeństwo finansowe swojej rodzinie. Niestety odbije się to na Twoim zdrowiu. Zwolnij troszkę, pewnych rzeczy nie przeskoczysz, a zamykanie się w sobie może przyczynić się nawet do chorób.

 

 

lewLEW (24.07-23.08)
Silna osobowość zodiakalnego Lwa nie odczuje na sobie mocno skutków retrogradacji. Lwy w tym czasie nie będą czuły potrzeby walki i udowadniania swoich racji, skupia się raczej na wykorzystaniu swojego wdzięku zdobywcy w sferze miłosno- towarzyskiej. Może to jednak nadmiernie je rozpraszać, więc należy kontrolnie trzymać rękę na pulsie w pozostałych sferach życia.

 

 

pannaPANNA (24.08-23.09)
Najbliższy czas zodiakalne Panny powinny przeznaczyć na to, co lubią najbardziej czyli planowanie. Warto teraz pomyśleć o większych wydatkach na najbliższy czas jak: remont czy wakacje. Wszelkie plany będzie można śmiało wcielić w życie gdy zjawisko retrogradacji ustąpi.

 

 

wagaWAGA (23.09 – 22.10)
Niezdecydowane Wagi mają bardzo często tendencję do odkładania spraw na później lub oddawania ich biegu losowi. W najbliższym czasie będzie to bardzo niebezpieczne zwłaszcza w sferze uczuć. Konflikty nie rozwiążą się same, szczera, spokojna rozmowa z partnerem będzie konieczna.

 

 

skorpionSKORPION (23 10 – 21.11)
Skorpiony muszą uważać na sferę finansową. Nieprzychylny Mars może ustawić na Twej drodze przeszkody dające się usunąć jedynie za pomocą pieniędzy. Wbrew wrodzonej lekkości w wydawaniu musisz teraz skupić się na cierpliwym oszczędzaniu, by przez lekkomyślność nie popaść z długi.

 

 

strzelecSTRZELEC (23.11-21.12)
Jak zwykle zodiakalne Strzelce będą wykazywały się odwagą w swoich działaniach lecz w czasie retrogradacji Marsa może się ona przerodzić w niepotrzebną brawurę. Musisz dwa razy się zastanowić zanim podejmiesz ryzykowna decyzję, może ona niekorzystnie odbić się na Twoim zdrowiu, łatwo będzie o urazy.

 

 

koziorozecKOZIOROŻEC (22.12-19.01)
Koziorożce nie przyzwyczajone z natury do tego, że coś może się dziać nie po ich myśli będą czuły frustrację. Mogą także borykać się z poczuciem utraty kontroli i z bezcelowością działań. Powinny się wyciszyć, skupić na odpoczynku, relaksie. Na razie ważne sprawy należy odłożyć na później.

 

 

wodnikWODNIK (20.01. – 19.02)
Emocjonalne Wodniki powinny zacząć działać w bardziej przemyślany sposób. Musisz trzymać nerwy na wodzy. Zazwyczaj działasz spontanicznie, ale w obecnej niesprzyjającej pozycji Marsa wszelkie działania lepiej staranie zaplanować by nie narazić się na porażkę. Uważaj na zdrowie.

 

 

rybyRYBY (20.02-20.03)
Ryby żyją w swoim spokojnym świecie, waleczny Mars nie ma na Was dużego wpływu. Jeśli nadal będziesz tak jak do tej pory cierpliwie prowadzić swoje sprawy dbając także o szczegóły nic złego Ci nie grozi, wprost przeciwnie. Pokonasz przeszkody i dostaniesz wiele pochwał.

Zapisz