«

»

HOROSKOP NA DZIEŃ MATKI

Witam Kochani!

 26 maja jest Dzień Matki. Zastanawiacie się co podarować swojej Mamie w tym wyjątkowym dniu? To już nie problem. Wszystko zależy od znaku zodiaku.  To jak kobieta przeżywa macierzyństwo też jest determinowane przez gwiazdy. Zapraszam do lektury.

baranIndywidualistka, najlepsza w każdej dziedzinie, nastawiona na sukces nie tylko osobisty, ale i swoich dzieci – To cechy każdej mamy spod znaku Barana. Zawsze elegancka, wyróżniająca się z tłumu charyzmą i atrakcyjnym wyglądem idealnie łączy sferę zawodową z dbaniem o rodzinę. Chce dać swoim dzieciom jak najlepszy przykład i nakierować ich na podejmowanie samodzielnych konkretnych decyzji. Mama Baran w kuchni? Nie lubi gotować i nie ma na to czasu, dlatego dzieci obdarowane są wysokim kieszonkowym na szkolne śniadanie, a na kolację wybór zawsze pada na pizze. Prezent na dzień matki? Koszulka z napisem „Najlepsza mama na świecie!” – by mama spod znaku Barana była jeszcze bardziej dowartościowana.

 

byk„Matka Polka” to idealne określenie opisujące mamę spod znaku Byka. Opiekuńcza, zaradna, dająca dzieciom bezpieczeństwo, a rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Nie ważne jest jej dobro, tylko szczęście najbliższych i swoim dzieciom chce stworzyć prawdziwe ciepło ogniska domowego. Jest prawdziwa przyjaciółką i takich relacji oczekuje od swoich pociech. Uwielbia gotować, eksperymentować w swojej kuchni. Potrafi pobudzić najbardziej wybredne podniebienia. Wszystkie potrawy ubarwi i doskonale doprawi. Swoje dzieci chce zatrzymać przy sobie jak najdłużej, dlatego nie może się pogodzić, gdy dorosłe potomstwo wyfrunie już z gniazda. Prezent dla mamy? Zrób nowe zdjęcie, a na odwrocie napisz uczuciową dedykację – mama Byk na pewno się ucieszy!

bliznietaJest bardzo aktywna, wszędzie jej pełno i nie potrafi usiedzieć w miejscu – to typowa mama spod znaku Bliźniąt. Nie jest typem domatora i tak samo aktywnie stara się wypełniać dzień swoim dzieciom. Po szkole dodatkowe zajęcia sportowe, rozwijające różne umiejętności, ale i korepetycje – bowiem Mama Bliźniak naukę stawia na pierwszym miejscu! Oczywiście na zajęcia przywiezie i odwiezie robiąc w tym czasie wywiad ze swoim dzieckiem. W weekendy lubi podróżować – wypełni koszyk smakołykami i zabierze całą rodzinę na wspólny piknik, czy wycieczkę rowerową. Potrafi robić wiele rzeczy jednocześnie. Do snu ukołysze przeczytaną bajką na dobranoc. Idealny prezent na Dzień Matki? Zabierz mamę na ściankę wspinaczkową!

rakOpiekuńcza, konserwatywna, kochająca, dbająca o każdy szczegół i przywiązana do rodziny – te cechy opisują mamę spod znaku Raka. Dla swoich dzieci chce jak najlepiej, nie pozwoli nikogo skrzywdzić, zawsze stanie po stronie swoich pociech. One stanowią dla niej najwyższą wartość. Świetnie gotuje, a w kuchni wykorzystuje spisane do przyżółkłego zeszytu przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. W domu każdej mamy spod znaku Raka pachnie świeżą szarlotką, która zachęca do rodzinnych rozmów i wspomnień. Kocha rodzinne opowieści i wspólne oglądanie albumów ze zdjęciami. Zbiera rodzinne pamiątki i trzyma w szufladzie wszystkie namalowane przez pociechy laurki. W jej dniu zaskocz mamę własnoręcznie wykonanym prezentem!

lew

Przebojowa, inteligentna, oczytana to każda mama spod znaku Lwa. Jest głową rodziny, która życie rodzinne interpretuje jako teatralny spektakl, w którym główne role obsadzone są przez dzieci. Jest dla nich autorytetem w każdej dziedzinie. Rozwija pasje aktorskie, muzykalne i artystyczne swoich pociech. Dzieci wysyła na konkursy, castingi i jest dumna z ich każdego sukcesu, którym może się pochwalić w kręgach koleżanek. Podczas każdych świąt królują wspólnie śpiewane kolędy lub wystawiane domowe jasełka. Karmi dzieci wyszukanymi potrawami, by zaspokoić ich artystyczne dusze najbardziej wysublimowanym smakiem. Prezent dla Mamy Lwa? Twoje towarzystwo w teatrze i bilety na musical w pierwszym rzędzie!

pannaZasadnicza i pracowita to typowa mama spod znaku Panny. Najważniejsza dla niej jest ciągła praca zarówno ta domowa, jak i zawodowa. Mama Panna wychowuje swoje dzieci w konwencji samodzielności – lecz zawsze służy radą, gdy któraś z pociech tego oczekuje. Jest pomocna, jednak nigdy nie zrobi czegoś za kogoś, tylko nakieruje najbliższych na właściwą drogę. Gotuje jak musi – nie zawsze smacznie, lecz obiad podany jest na czas. Dba o każdy szczegół – dzieci ma schludne, czyste, dobrze ubrane i dopilnuje, by lekcje były zawsze odrobione. O stałej porze gasi światło we wszystkich pokojach, a sama udaje się na zasłużony odpoczynek. Czym zadowolić Mamę Pannę? Na ” Dzień Matki” podaruj jej olejki eteryczne do kąpieli.

wagaZapewnia bezpieczeństwo, spełnia wszystkie potrzeby dzieci – to największe zalety Mamy spod znaku Wagi. W jej domu zawsze jest czysto, schludnie. Dba o porządek, odkurza, myje okna, pierze firanki. Nawet po roztargnionych i bałaganiarskich dzieciach ścieli łóżko. Jest wyrozumiała, kochająca i zawsze udziela dobrych rad oraz stawia na kompromis. Chce dla każdego dziecka jak najlepiej, dlatego dociera do nawet tych najskrytszych sekretów swoich pociech. Mama Waga lubi skrajności – kocha podróże, spacery i wszelkie aktywności – ale uwielbia też czas spędzony w domu, z książką lub przed telewizorem. Dobrze gotuje, a jej dzieci nigdy nie chodzą głodne. Prezent na „Dzień Matki”? Dobra książka z dreszczykiem emocji, ale i motywem romantycznym!

skorpionEnergiczna, dociekliwa i kreatywna – takimi cechami można opisać mamę spod znaku Skorpiona. Kocha swoje dzieci i chce dla nich jak najlepiej. Wie o ich potrzebach więcej, niż one same. Pociechy wpatrzone w swoją Mamę Skorpiona biorą z niej przykład i idą przez świat według ustalonych przez nią wytycznych. Uwielbia aktywności sportowe, dlatego gra w piłkę z synem, a z córką ćwiczy balet. Również w kuchni organizuje zawody jedzeniu na czas. Rządzi w domu i każdy z domowników czuje przed nią respekt. Uczy swoje dzieci nastawienia na sukces, by każde z nich było najlepsze w swoich dziedzinach i obrało w życiu dobrą, bezpieczną i produktywną drogę. Mama Skorpion chętnie dostanie w swoim dniu karnet na basen.

strzelecZamyślona, bujająca w obłokach Mama spod znaku Strzelca chce zbudować dla swoich dzieci świat idealny, pozbawiony jakichkolwiek trosk, spokojny, stonowany i szczęśliwy. Kocha podróże, którymi stara się pozytywnie zarazić pociechy. Jej marzeniem są wykształcone dzieci, dlatego korepetycjami i dodatkowymi zajęciami pozalekcyjnymi wypełnia ich czas. Stawia na zdrowie! Częste wizyty u lekarza są jedynie profilaktyczne. Z partnerem dzieli obowiązki kuchenne – Ona piecze słodkości, a On raczy wspólne dzieci bogatym w witaminy obiadem. Mama Strzelec uważa, że tam jest jej dom, gdzie są jej ukochane dzieci, dla których zrobi wszystko – więc w „Dniu Matki” po prostu z nią bądź, a to będzie dla niej najlepszym prezentem.

koziorozecMama spod znaku Koziorożca to stanowcza, zdyscyplinowana kobieta z zasadami – tego wymaga od siebie jak i swoich dzieci. Pociechy uczy samodzielności, podejmowania dobrych decyzji, które przyniosą im w przyszłości intratne korzyści. Ma wszystko poukładane według ustalonego przez siebie grafiku. Pobudka, śniadanie, obiad i kolacja jest zawsze o tej samej porze. Przywiązuje dużą wagę do religii, którą celebruje wraz z dziećmi przed snem. Jest oczytaną patriotką, która zamiast bajek przed snem opowiada krzepiące historie wojenne lub śpiewa pieśni powstańcze, by już w dzieciństwie wzbudzić w swych pociechach miłość do ojczyzny. Idealny prezent dla Mamy Koziorożca to oprawiona w ramkę aktualna fotografia całej rodziny w kolorze czarno-białym.

wodnikNowoczesna, elegancka idealistka – tak w trzech słowach można opisać Mamę spod znaku Wodnika. Do wychowania dzieci potrzebuje przestrzeni – piękny dom z wiśniową dachówką i okiennicami, otoczony ogromnym ogrodem ogrodzonym wysokim płotem. Bowiem Mama Wodnik zamyka swój rodzinny świat przed wpływem otoczenia. Nie pozwoli, by ktoś obcy ingerował w wytworzony przez nią porządek. Wraz z dziećmi musi czuć się bezpiecznie. Wieczorem modnie się ubiera, by wraz z partnerem poczuć trochę wolności – jest to możliwe dopiero wtedy, gdy pociechy są pod opieką dziadków, do których wcześniej samodzielnie odwiezie. Niestety, nie potrafi gotować – dlatego prezent, który się sprawdzi to zapłacony dostęp do internetowej książki kucharskiej.

rybyOpiekuńcza, poukładana, kochająca to Mama spod znaku Ryb. Wraz z partnerem, z którym dzieli się obowiązkami tworzy rodzinę idealną. On zawozi dzieci do szkoły, Ona szykuje dla nich drugie śniadanie. Jest niezwykle kreatywna, potrafi zrobić „coś z niczego”. Gdy zabraknie prądu, gry wideo zastępuje kolorowym papierem i nożyczkami, by uczyć dzieci zdolności manualnych. Kocha i oczekuje miłości, którą dają jej najbliżsi. Z rodziną musi być non-stop: wspólne posiłki, wycieczki rowerowe czy nawet zakupy musi robić w towarzystwie pociech i partnera. Świetnie gotuje i wielokrotnie zaskakuje, a dla bliskich jest dyspozycyjna o każdej porze dnia i nocy. Po ciężkiej pracy dla dobra rodziny, w „Dniu Matki” zafunduj swojej zodiakalnej Rybie dzień w SPA!

 

Zapisz

Zapisz