«

»

HOROSKOP NA DZIEŃ OJCA

LETNIA_PROMOCJA_STRONA

Witam Was Kochani!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Sprawdźcie jakimi ojcami jesteście 🙂 A może zastanawiacie się co kupić tacie w dniu jego święta? W moim horoskopie też znajdziecie odpowiedź na te pytanie. Zapraszam do lektury.

baranBaran (21.03 – 20.04)

To indywidualista, który twierdzi, że jest najlepszy w każdej dziedzinie – to cechy typowego ojca spod znaku Barana. Musi wyróżniać się z tłumu drogim ubraniem i wypastowanymi butami. W życiu zawodowym dobrze mu się wiedzie – sam pracuje na swój sukces prowadząc własny biznes – bardzo opłacalny. Prawdziwy Pan Domu i księgowy w jednym – za zarobione pieniądze daje swoim dzieciom wysokie kieszonkowe. Chce by pociechy były tak samo samodzielne jak on, dlatego od małego uczy je zarządzania posiadanym „majątkiem”. Dzieciom kupuje prezenty, którymi sam zwykle może się pobawić. Czym zaskoczyć ojca Barana w jego dzień? Zdalnie sterowane auto będzie idealne – niech sam poczuje się trochę jak dziecko 🙂

bykByk (21.04 – 21.05)

Opiekuńczy, zaradny, pomysłowy domator – takimi cechami wyróżnia się ojciec spod znaku Byka. Jego celem jest zapewnienie rodzinie bezpieczeństwa, zarówno materialnego jak i mieszkaniowego. Tworzy ciepło ogniska domowego przynosząc ciężko zarobione pieniądze i dając wszystkim domownikom tyle samo miłości. Za dzieci odrabia lekcje, by one zawsze dostawały najlepsze oceny, a w tym czasie pozwala im grac w gry komputerowe. Gdy zabraknie prądu, potrafi na poczekaniu wymyślić rodzinna, manualną zabawę. Lubi mieć życie pod kontrolą i stawia na bezpieczeństwo – dlatego jego pociechy maja wbudowany w telefony komórkowe nadajnik GPS. Idealny prezent dla taty Byka? Ten Dzień Ojca spędźcie go po prostu razem, pijąc kawę i ciastko wspólnie rozmawiając o życiu.

bliznietaBliźnięta (22.05 – 21.06)

Ojciec spod znaku Bliźniąt jest bardzo aktywny – uprawia sporty, wspinaczkę górską, pływa, lubi szybką jazdę samochodem – robi wszystko, by nie siedzieć w domu. Odpowiedzialność za opiekę nad małym bobasem zrzuca na żonę. Dopiero gdy dziecko samodzielnie chodzi i myśli spragniony ojciec rozpoczyna prawdziwy proces wychowania. Pragnie wszczepić w swą pociechę duszę sportowca i zabiera na wspólne, aktywne wyprawy za miasto. Nie zależy mu na wykształconych dzieciach, stawia na pracę fizyczną i ideałem ojca spod znaku Bliźniąt jest syn piłkarz! Lubi zdrową kuchnię, dlatego też od żony wymaga starannie przygotowanych dla całej rodziny posiłków. Idealny prezent na dzień Ojca? Kup tacie karnet na nowo otwartą siłownię – na pewno się ucieszy!

rakRak (22.06 – 23.07)

Opiekuńczy, kochający tradycję i niewyobrażający sobie życia bez rodziny i bliskich – to typowy ojciec spod znaku Raka. Najwyższą wartość stanowią dla niego dzieci. Swoją obecność w ich życiu podkreśla prezentami i codziennym rozpieszczaniem ukochanych pociech. Pomaga w lekcjach, a podczas szkolnych wywiadówek zawsze stanie po stronie dziecka – niezależnie od tego, czy coś przeskrobało czy nie. Jest przywiązany do tradycji, dlatego tata Rak raczy swoje dzieci historycznymi opowieściami, które zawsze dotykają sfery rodzinnej. Kocha przeglądać stare albumy ze zdjęciami, a swoje drzewo genealogiczne zna na pamięć. Chcesz zaskoczyć ojca w jego dniu? Zrób dla niego laurkę z osobistą dedykacją!

lewLew (24.07 – 23.08)

Dostojny, zdyscyplinowany, hojny i opiekuńczy – to cechy ojca spod znaku Lwa. Jest prawdziwym przywódcą stada, głową rodziny i autorytetem dla swojej żony i dzieci. Od pociech wiele wymaga i stawia na wykształcenie, które jest dla niego najważniejsze. W domu prowadzi system nagród i kar – zwykle pieniężnych. Za sukces daje wysokie kieszonkowe, a za porażkę odbiera. Tonuje uczucia i niewzruszenie spogląda na skarcone dziecko – co jest często powodem domowych nieporozumień. Uwielbia luksus, dlatego dzieci chodzą zawsze elegancko ubrane i mają najdroższe elektroniczne gadżety. Mimo dyscypliny bardzo kocha swoje dzieci i nie pozwoli ich skrzywdzić – bowiem zawsze stanie po stronie pociechy. Prezent na dzień Ojca? Informacja o Twym SUKCESIE zawodowym lub odbytym kursie 🙂

pannaPanna (24.08 – 23.09)

Zorganizowany, zasadniczy, wykształcony to każdy ojciec spod znaku Panny. Ceni sobie spokój i dobrze zaplanowany kalendarz. Wszystko u taty Panny chodzi jak w zegarku. Nie lubi bałaganu, kocha porządek – dlatego sam daje przykład wzorowego pedanta i czyściocha i tego samego wymaga od najbliższych. W jego rodzinie każdy ma swoją rolę i podporządkowany jest regulaminowi. Przykłada dużą wagę do nauki i zwykle wierzy nauczycielom. Sprawdza dzienniczek ucznia i pilnuje odrobienia prac domowych. Dzieci zawsze mogą liczyć na dobrą radę i słowo wsparcia. Ceni sobie kulturalną rozrywkę – wypad do teatru czy na musical traktuje z powagą i dostojnością. Chcesz sprawić mu przyjemność na Dzień Ojca? Kup rodzinny bilet do teatru – tylko się nie spóźnij!

wagaWaga (24.09 – 22.10)

Bardzo empatyczny, wyrozumiały, kochający i przyjacielski – tymi cechami można opisać ojca spod znaku Wagi. Cieszy się z każdego potomka i traktuje dziecko jako prawdziwy dar! Pozwala swoim dzieciom wchodzić na głowę, rozpieszcza, kocha i obsypuje prezentami. Lecz obowiązki związane z opieką w najmłodszych okresach życia pociechy zrzuca na swoją partnerkę. Dopiero gdy dziecko staje się w pełni samodzielne nawiązuje pełną, rodzicielską relację. Jest nie tylko ojcem, ale i prawdziwym przyjacielem, który rozumie każdy problem, z jakim przyjdzie do niego dziecko. Nie może się pogodzić z myślą, że jego pociechy kiedyś wyfruną z gniazda i nawet w dorosłych dzieciach widzi małe szkraby. Idealny prezent na Dzień Ojca? Spędźcie chwile razem – obejrzyjcie we wspólnym gronie film akcji 🙂

skorpionSkorpion (23.10 – 21.11)

Uparty, wymagający, wybuchowy, czasem nadopiekuńczy – to typowy tata Skorpion. Każdego dnia robi ze swoją pociechą wywiad i docieka prawdy o spędzonym dniu w gronie znajomych. Chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego niektóre decyzje, które podejmuje pod wpływem własnych doświadczeń, dla najbliższych mogą okazać się niezrozumiałe. Wynika to z bezpieczeństwa, które chce zapewnić dzieciom – dlatego woli zatrzymać potomstwo w domu, niż wypuścić na wieczorną imprezę. Uwielbia rywalizację, dlatego by potrzymać dobre relacje z dziećmi często organizuje wspólne zawody, gry zespołowe. Tym samym chce dać przykład współpracy i przygotować dzieci do życia w społeczeństwie. Liczy, ze zbuntowane pociechy kiedyś zrozumieją intencje upartego Skorpiona. W dniu Ojca podaruj mu książkę – dobry detektywistyczny kryminał.

strzelecStrzelec (22.11 – 21.12)

Urodzony optymista, zapobiegawczy, tolerancyjny – takimi cechami można opisać ojca spod znaku Strzelca. Po narodzinach dziecka jego świat zawsze staje do góry nogami – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Stara się wspierać swoją partnerkę w wychowaniu, lecz nie zawsze mu to wychodzi. W pierwszym etapie rozwoju swojego potomka Strzelec zasłania się obowiązkami zawodowymi, bowiem dopiero gdy dziecko podrośnie rozpoczyna prawdziwy proces socjalizacji. Ważne dla taty Strzelca jest zdrowie i bezpieczeństwo – dlatego zawsze ma wykupiony rodzinny pakiet usług medycznych. Celebruje czas spędzony z rodziną – swój dom ma tam, gdzie są dzieci i żona. Na dzień Ojca sprawisz mu przyjemność organizacją rodzinnego grilla!

koziorozecKoziorożec (22.12 – 20.01)

Tradycjonalista, konserwatysta i urodzony patriota – to tata spod znaku Koziorożca. Od małego stara się wszczepić w swoje pociechy ducha walki o ojczyznę. Przesadnie długo potrafi zanudzać opowieściami o historii, czasach okupacji i anegdotami z przeszłości. Ceni sobie tradycję i wykorzystuje w rodzinie sposoby wychowania przekazywane z pokolenia na pokolenie. Lubi suto zastawiony stół, przy którym może celebrować posiłki w rodzinnym gronie. Inwestuje w edukację swoich pociech, by przygotować je do samodzielnego życia w dorosłości. Potrafi skarcić, ale i pocieszyć i wesprzeć. Jest głową rodziny w prawdziwym tego słowa znaczeniu – on zarabia na dom, a od dzieci i żony oczekuje szacunku za trud włożony w funkcjonowanie domu. Co zadowoli Koziorożca w jego dniu? Odkurz stare albumy rodzinne i poproś o jakąś opowieść 🙂

wodnikWodnik (21.01 – 19.02)

Życzliwy, beztroski, nowoczesny, wyrozumiały i gadatliwy – to typowy tata Wodnik. Przejawia nowoczesne wzorce wychowania, stawia na samodzielność i pozwala dzieciom wkładać gwoździe do kontaktu – by te nauczone doświadczeniem wiedziały do czego służy prąd. Nawet poważne sprawy obraca często w żart. Kocha słuchać nieporadnych opowieści swoich pociech i sam rzuca żartobliwymi opowiastkami przy każdej okazji. Jest ekstrawertykiem, który lubi eksperymentować – pójść do pracy w białych trampkach i niebieskim garniturze to dla Wodnika żaden problem. Dba o najbliższe otoczenie i nie pozwala obcym naruszyć prywatności swojej rodziny. Na swoje dzieci nigdy nie krzyczy! W dniu ojca z pewnością ucieszy się z kolorowych sznurówek do jego eleganckich mokasynów!

rybyRyby (20.02 – 20.03)

Przyjacielski, uczuciowy, wrażliwy, rodzinny – takimi cechami można opisać tatę spod znaku Ryb. Doskonale rozumie swoje dzieci, dba o ich rozwój emocjonalny. Kocha muzykę, uwielbia tańczyć i organizować czas całej rodzinie. Nie wyobraża sobie życia bez pociech, w które inwestuje każdą wolną chwilę. Doskonale uzupełnia się z żoną, którą wspiera i darzy wielką miłością. Jest zwolennikiem drewnianych zabawek i szmacianych lalek – niż nowoczesnych konsoli do gier czy smartfonów. Nigdy nie karci i potrafi pocieszyć oraz znaleźć rozwiązanie w każdej problematycznej sytuacji. Co niedzielę, zabiera wszystkich do kościoła, a po mszy pakuje w auto i wiezie na piknik na polanie. Za trud włożony w wychowanie, w dniu Ojca podziękuj swojej Rybie wykupioną zagraniczną wycieczką, na którą się uda wraz z małżonką 🙂