«

»

HOROSKOP ZDRADY

WROZKA_SZARLOTA_1

Związki mają to do siebie, że aby były udane trzeba o nie dbać. Jeśli bliska osoba nie będzie czuła wsparcia i czułości z Twojej strony znajdzie kogoś innego kto zaspokoi te pragnienia. Ważne jest aby cały czas starać się o bliską osobę i nieustannie poprawiać relacje. To gwarantuje szczęście przez całe życie. Każdy zodiak ma inne predyspozycje do zdrady zatem warto poznać co stanowi zagrożenie dla Twojej drugiej połowy.

 

baranBaran (21.03 – 20.04)

Baran to postać obdarzona niezwykłym temperamentem. Zainteresowanie erotycznymi przygodami jest możliwa tylko przy zaangażowaniu innej strony. Chociaż lubi eksperymentować to najpierw musi się zakochać, bez tego nie uznaje zabawy. Stan uniesienia i emocjonalna więź z druga osobą powoduje automatyczne odcięcie zainteresowania innymi potencjalnymi partnerami. Zodiakalne Barany doskonale wiedzą czego chcą w związku, zawsze zdecydowane, szczere i wierne swoim przekonaniom. Gdy więź usycha nie będą zdradzać po prostu odejdą.

bykByk (21.04 – 21.05)

Byk to prawdziwy myśliwy i to zarówno w przypadku kobiet i mężczyzn. Nie raz zdarza się, że spotyka się z kilkoma osobami naraz, prowadzi swego rodzaju kasting. Lubi zwodzić i obiecywać gruszki na wierzbie byle by tylko poflirtować. Gdy jest w związku zdarza się, że poflirtuje wysyłając niejednoznaczne sygnały co może powodować zamieszanie. Nie zastanawia się nad konsekwencjami, ze ktoś może wysnuć błędne wnioski. Zazwyczaj jest tak, że na pięknych słowach się kończy lecz skłonność do zdrady jak najbardziej jest realna.

bliznietaBliźnięta (22.05 – 21.06)

Ten zodiak cechuje upodobanie do uciech cielesnych, skrytość leży w naturze Bliźniaków i kiedy zdecyduje się na skok w bok trudno to rozpoznać. Każda okazja na przeżycie wyjątkowych doznań jest warta gry, w która lubi się bawić. Romanse trwają tyle ile Bliźniak chce, nigdy nie kieruje się oczekiwaniami drugiej osoby. Gdy zainteresowanie opadnie związek się szybko kończy i znowu powraca do stałego związku. Nie ma co się doszukiwać poczucia winy za zdradę, bliźnięta kierują się tylko swoimi pragnieniami.

rakRak (22.06 – 23.07)

Rak jest wiecznie niezadowolony, jeśli uzna że w związku mu czegoś brakuje to bez przeszkód zacznie szukać pociechy u kogoś innego. Aby zaspokoić swoje potrzeby zdobędzie się na niespotykany romantyzm byle by zwrócić uwagę. Gdy emocje opadną Rak wraca do tego co już zna i uznaje za rutynę. Zawsze pojawiają się ciągoty do tego co romantyczne i daje chwile zapomnienia od codziennych spraw. W życiu kieruje się zasadą, życie jest piękne więc dlaczego z niego nie korzystać.

lewLew (24.07 – 23.08)

Zodiakalny Lew uważa siebie za speca w sztuce kochania. Na każdym kroku obecny jest flirt niezależnie czy to Pan czy Pani Lew. Wszystko musi się kręcić wokół nich, osoby starsze szukają dużo młodszych drugich połówek. Dla osiągnięcia swoich celów nie cofnie się przed kłamstwem, nie liczy się też z emocjami innych osób. Gdy dojdzie do zdrady Lew okazuje skruchę i wraca do starego życia. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy ktoś silnie zabiega o zainteresowanie Lwa wtedy obietnica zawarcia małżeństwa sprawi, że nie obejrzy się za siebie.

pannaPanna (24.08 – 23.09)

Zodiakalne panny są z natury nudne, przewidywalne cenią sobie życie rodzinne, krótko mówiąc to domatorzy. Bardzo rzadko dochodzi do zdrady, aby to się stało musi zadziałać ktoś wyjątkowy kto obieca bardzo wiele i zawróci w głowie. Gdy ktoś spoza związku skradnie serce panny niezależnie czy to Pan czy Pani jest duże prawdopodobieństwo, że porzuci swoje dotychczasowe życie. Wiara w przeznaczenie sprawia, że szybko podejmie decyzję bo wie, że drugiej takiej okazji od losu nie będzie.

wagaWaga (24.09 – 22.10)

Osoby spod tego zodiaku zwracają szczególną uwagę na piękno. Mimo iż podziwiają wdzięki płci przeciwnej to jeśli przyjdzie co do czego raczej unikają romansów i nie chcą się angażować, komplikować sobie życia. Gdy dojdzie do zdrady to już z przekonaniem, ze to będzie nowy docelowy związek. Nie ma chęci w mentalności Wagi do szukania okazji na skok w bok, tylko poważne okoliczności mogą zmusić do zmiany w sferze uczuciowej. W związkach cenią sobie stabilność i unikają kłopotów.

skorpionSkorpion (23.10 – 21.11)

Zmysłowość skorpiona to legenda, w sferze erotyki nigdy nie spoczywa na laurach. Skłonność do zdrady leży w jego naturze. Nieustannie się rozgląda, flirtuje i szuka przygód. Każda okazja na dobrą zabawę i poderwanie kogoś jest dobra. Najważniejsze dla Skorpionów są doznania, nie lubią zobowiązań i chętnie zgadzają się na rolę kochanki czy kochanka. Z ust Skorpiona deklaracje nic nie znaczą, zawsze kieruje się tylko swoim dobrem. Panowie częściej korzystają z agencji towarzyskich a Panie nie pogardzą przyjacielskim seksem.

strzelecStrzelec (22.11 – 21.12)

Z reguły Strzelec jest wierny i ceni sobie instytucję małżeństwa ale gdy sytuacja sprzyja jest możliwość nawiązania romansu. Jeśli Pani lub Pan Strzelec jest przekonany o dalszej bezcelowości trwania w związku znajdzie inną alternatywę w postaci romansu. Będzie długo testować wierność i lojalność zanim się zdecyduje na dalsze zaangażowanie łącznie z ponownym wstąpieniem na wspólną drogę przez ślub. Strzelec nie potrafi kłamać i zawsze wszystko ma wypisane na twarzy, jeśli zdradzi bardzo możliwe że będzie błagać o przebaczenie byle by wrócić do tego co zna.

koziorozecKoziorożec (22.12 – 20.01)

Nie ma co się doszukiwać przesadnej wierności wśród Koziorożców, bardzo lubią zdobywać i być zdobywane. Flirt i szukanie przygód leży w jego naturze, nie potrafi też oddzielić seksu od uczucia przez co często pakuje się w kłopoty. Gdy ktoś przyprze go do muru i chce jasnych deklaracji bardzo możliwe, że zniknie. Jeśli jakiś związek się nie układa można ze stuprocentową pewnością założyć, że już tli się inna znajomość i nigdy nie doskwiera Koziorożcowi samotność.

wodnikWodnik (21.01 – 19.02)

Wodnik zawsze angażuje się emocjonalnie, nie przekroczy pewnej granicy zanim nie będzie pewności że to związek na całe życie. Jako druga połowa Wodnik nie jest skłonny do zdrady lubi domowe pielesze i widok tej samej osoby. Krótko mówiąc jest nudny i z nudnymi się zadaje. Zdrada to skrajność, wydarzenie do którego może przekonać i omamić osoba o silnym charakterze jednak to może być odczytane przez Wodnika jako wstęp do związku. Częściej jeśli już dojdzie do zdrady jest ofiarą.

rybyRyby (20.02 – 20.03)

Lubią być w stadzie, zawsze gdy coś się dzieje. Nie stronią od przyjaźni i nie potrafią odróżnić jej od uczucia. Dają się ponieść emocją co może wprowadzać chaos w życie. Zdrada nie jest im obca i często przygody erotyczne uważają za okazje do zdobywania doświadczenia, które przyda się w stałym związku nie widząc w tym niczego złego. Zarówno Pan Ryba jak i Pani Ryba czują się dobrze gdy są adorowani, często wykorzystują okazje by zaspokoić swoje pragnienia. Są gadatliwe i nie potrafią ukrywać swoich podbojów co z pewnością utrudnia utrzymanie związków.