«

»

RYTUAŁ SKŁÓCONYCH KOCHANKÓW

Dzień dobry kochani!

Czy zdarza się Wam kłócić z partnerem/partnerką? Na pewno tak. Jeśli jesteście w stałym związku wiecie już, że miłość ma nie tylko blaski ale i cienie. To naturalne – w każdej relacji zdarzają się nieporozumienia i różnice zdań. Co jednak w sytuacji, gdy dochodzi do kłótni tak ogromnej, że druga strona nie chce pojednania? Jak nakłonić ukochaną osobę do wybaczenia lub choćby rozmowy o tym, co się wydarzyło? Przedstawiam Wam RYTUAŁ SKŁÓCONYCH KOCHANKÓW. Dzięki niemu prościej będzie Wam nie tylko zaprowadzić zgodę w relacji ale i wyeliminować lub choćby załagodzić negatywne cechy ukochanej osoby.

Potrzebne atrybuty:

– miska lub miednica

– świeca – koniecznie czerwona!

– Kartka papieru

– długopis

– kadzidełko o zapachu jaśminu

– pozytywne nastawienie

Przebieg rytuału:

Na początek przygotuj kartkę papieru, na której narysuj tabelę z dwiema kolumnami. Po lewej stronie kartki wypisz w kolumnie wszystkie POZYTYWNE cechy osoby, którą bardzo kochasz i z którą rzeczony rytuał chcesz powiązać – o jakie cechy chodzi? Na przykład: uśmiechnięty, radosny, pomocny, romantyczny. W prawej kolumnie wypisz wszystkie cechy, które w Twym „kochanku” Ciebie denerwują, np.: nerwowy, spóźnialski, nieromantyczny, nienamiętny. Gdy wykonasz powyższe czynności do miski wlej trzy szklanki przegotowanej, ale chłodnej wody, a następnie odpal przygotowaną czerwoną świecę. Od świecy proszę podpalić jaśminowe kadzidełko. Pod wpływem jaśminowej aury i rozpalonej świecy – proszę polewać zapisaną kartkę czerwonym woskiem – tak aby każde z wypisanych słów było przykryte woskową plombą.

Gdy wosk przestygnie całą kartkę złóż na pół, a następnie włóż do misy wypełnionej wodą.

W aurze kadzidła patrząc się na zatopioną kartkę wypowiedz słowa zaklęcia: „Niech ta woda obmyje go ze złych wartości, niech mnie kocha, niech szanuje i namiętnie traktuje!

Poczekaj aż jaśminowe kadzidełko całkowicie zagaśnie, po czym zawartość misy wylej do toalety, a następnie przygotuj się do snu.

Te proste czynności nie zajmą Ci więcej niż 15 minut, a efekt? Gwarantowany! Twoja sympatia następnego dnia Cię zaskoczy miłą niespodzianką. Jeżeli tego nie zrobisz, nie przekonasz się o magicznej mocy rytuału miłości!

Zapisz