RYTUAŁY

RYTUALY_BANER_1

Rytuał – wykonywany przez określoną liczbę osób, doświadczonych w swoich dziedzinach proces polegający personalizowaniu specyficznych dla konkretnych kultur czynów i wypowiedzi. Celem tych działań jest osiągnięcie określonego, wcześniej skutku.
Rola rytuałów w życiu człowieka może okazać się naprawdę ogromną. Niejednokrotnie wykonywane są one, by oczyścić aurę, otoczenie domu, zbliżyć szczęście.
Zdarza się również, iż mają one przyciągnąć miłość, pieniądze, bądź wywołać określone postępowanie osoby której on dotyczy.
Wykonywanie rytuałów to bardzo skomplikowana i wymagająca cierpliwości praktyka, składa się bowiem z wielu poszczególnych kroków, które muszą zostać wykonane w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu. Również słowa – zwane także zaklęciami – winny być wypowiadane podczas całkowitej ciszy, w całkowitym skupieniu. Zagwarantuje to skuteczność wykonanych czynności.

Jednym z najpopularniejszych obrządków jest rytuał związany z magią świec. Płonąca świeca jest bowiem symbolem życia ludzkiego i spełniającej się ofiary.
Płonąca podczas rytuału świeca jest środkiem łączącym niebo i ziemię.
Nie chcąc korzystać z pomocy doświadczonych doradców, przygotowując kilka podstawowych przedmiotów, również w warunkach domowych można skorzystać z magicznych sposobów zapewnienia sobie szczęścia. Niezbędne będzie zaopatrzenie się w: świece, świeczniki, nową zapalniczkę, która nigdy dotychczas nie była używana, a po wykonaniu obrządku zostanie natychmiast wyrzucona. Bardzo ważne w całym rytuale jest to, by świece nie były gaszone przez zdmuchnięcie czy gaszenie palcami. Posłużyć należy się tutaj specjalistycznym kapturkiem do gaszenia świec.

Rytuał na miłość

Niezbędne do jego wykonania są: dwie czerwone świece, małe naczynie w połowie napełnione wodą, jedno zdjęcie przedstawiające Ciebie, drugie zaś ukochanej osoby. Ostatnia rzeczą jaką należy zdobyć jest skrawek białej tkaniny, białej – bowiem biel symbolizuje czystość Twych intencji.
Zapal dwie czerwone świecie – czerwień symbolizuje miłość, następnie ustaw je w miejscu gdzie nie będą przeszkadzać Ci do czasu ich wypalenia w odległości 10 centymetrów od siebie. Naprzeciwko ustaw misę z woda i nakryj ją białą tkaniną, ta bowiem ściągać będzie wszelkie przeszkody, które dotychczas pojawiały się miedzy Wami. Pod misą powinny znaleźć się przygotowane wcześniej Wasze fotografie.
Gdy świece przestaną płonąć zeskrob stopiony wosk, umieść go na tkaninie która nakrywa misę, połóż dwa zdjęcia należące do Was, zawiąż i pozbądź się ich jak najszybciej.
Od tego momentu wszystko zależeć będzie od Was, złe moce które kierowały Waszymi relacjami stracą swą moc, a przed Wami otworzą się zupełnie nowe perspektywy.

Rytuał na finanse

Również w domowych warunkach można postarać się przybliżyć do siebie szczęście finansowe. Krótkie działania może nie przyciągną milionowych sum na Twe konto, ale otworzą przed Tobą nowe perspektywy i umożliwią podjęcie stosownych kroków do ich zdobycia.
W pierwszym kroku wsyp do niewielkiego woreczka siedem monet, ważne, by były różnych nominałów. Zawiąż go i odłóż na parapet. Niezwykle istotnym jest, by nocą pieniądze były oświetlane przez blask księżyca. Dokładnie po upływie dwóch dób (48 godzin), rozwiąż je i wysyp na mały spodeczek, zapal przy nim białą świecę. W chwili, gdy ta wypali się, pieniądze schowaj w miejscu niedostępnym dla innych domowników. Pieniądze z rytuału bowiem nie powinny zostać nigdy wydane, gdyż przez to możesz oddać komuś swoje szczęście. Muszą pozostać w domu, by przyciągać pozytywną finansową energię.

Bardzo ważne jest to, by do wykonywania rytuałów podchodzić z czystym umysłem, w samotności, poddać się uprzednio technikom relaksacyjnym, najlepiej medytacji.
O ile rytuał dotyczący uczuć, finansów, oczyszczenia domu wykonać może każdy z nas to te bardziej skomplikowane, dotyczące kierowania ludzkimi poczynaniami są jednak niezwykle złożone i nie należy wykonywać ich samodzielnie. W trudniejszych przypadkach najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalistycznego doradcy, niejednokrotnie może on w imieniu zainteresowanego wykonać rytuał, bądź udzielić niezbędnych wskazówek.