«

»

RYTUAŁY PODCZAS NOWIU

Witam!
Podczas nowiu naszego satelity nie będzie widać na niebie. Możemy czuć pustkę, rozbicie, brak energii, w przeciwieństwie do fazy pełni księżyca, kiedy energia wprost nas roznosi.
Czas nowiu jest idealny do zasiania nowych planów w swoim życiu. Wraz z księżycem rosnącym od nowiu do pełni nasze marzenia będą się urzeczywistniać. Nie zostaje zatem nic innego jak wieczorem wykorzystać energię księżyca i odprawić rytuały.

RYTUALY_BANER_1

RYTUAŁ SIEWU

Potrzebne przedmioty:
Biała kartka papieru
Długopis (nie można go zastąpić ołówkiem)
Świeca

Przebieg rytuału:
Gdy zrobi się ciemno usiądź w odosobnionym miejscu tak, by nikt Ci nie przeszkadzał. Wypisz na kartce swoje marzenia, cele, pragnienia, im będą bardziej szczegółowe tym lepiej. Możesz też je narysować. Może być ich kilka, może być tylko jedno. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że osiągasz swoje cele, że wszystko o co prosisz będzie Ci dane.
Następnie wyjdź na dwór z kartką i patrząc na nowy księżyc wypowiedz słowa:
„W otaczającej mnie ciemności odrodzę się tak jak księżyc wraz z moimi pragnieniami (tu wypowiedz czego pragniesz). Wierzę w moje cele i wizje i wiem, że to czego pragnę spełni się w rzeczywistości. Skupiam moją siłę i energię na realizacji moich zamierzeń. Niech rosną one wraz z rosnącym księżycem”
Aż do pełni księżyca czytaj codziennie to co masz zapisane na kartce patrząc na księżyc. W czasie pełni spal kartkę mówiąc:
„Dziękuję Ci matko naturo i księżycu za owoce, które zbieram z ziarna zasianego podczas nowiu. Wiem, że wyrosło z nich to co jest dobre dla mnie, a obumarło to, co nie było mi przeznaczone”.

RYTUAŁ KĄPIELI
Potrzebne przedmioty:
Kartka papieru
Wanna z ciepłą wodą
Biała świeca
Sól (najlepiej himalajska)
Olejek cytrynowy
Kilka listków szałwii

Przebieg rytuału:

Spisz na kartce to czego pragniesz. Nalej do wanny ciepłej wody. Do kąpieli dodaj wzmacniającą sól, pobudzający olejek cytrynowy, a także oczyszczającą szałwię. Zapal świece. Podczas relaksu w wannie myśl o swoich celach, które masz spisane na kartce. Tak jak Twoje ciało się regeneruje tak samo będą urzeczywistniać się Twoje marzenia.

Pamiętajcie też Kochani, że podczas nowiu mamy bardzo wyostrzoną intuicję i nasze sny mogą być bardzo pomocne w rozwiązywaniu naszych problemów. Jeszcze raz polecam moją DARMOWĄ ANALIZĘ SNÓW  i zachęcam do polubienia mojego konta na facebooku: https://www.facebook.com/jasnowidzsms/

Wasza Szarlota

SZARLOTA_PORADA

Zapisz

Zapisz

Zapisz