«

Znaki zodiaku i moda

Każdy znak zodiaku promieniuje swoim wyjątkowym, unikalnym pięknem. Każdy z nich też ma swoje własne sposoby, aby pokazać swój wdzięk i klasę. Patrząc na pozycję Słońca, Wenus i twojego ascendentu, możesz nauczyć się uwypuklać swoje piękno i jeszcze bardziej eksponować najlepsze cechy. Odpowiednie dobranie stylizacji pomoże ci poprawić swoje samopoczucie i doda pewności siebie! Zadbaj więc o to, by ubrania i kolory które nosisz podkreślały twoją osobowość i zalety, zamiast je ukrywać.

Baran

Oko przyciąga surowe piękno Barana, siła jego charakteru i energia, z jaką podchodzi do tego, co go spotyka w życiu. Gdy Baran stara się ukryć te cechy, udaje kogoś skromniejszego niż jest, to działa wbrew swojej naturze. Musisz zrozumieć, że zdobywasz przychylność innych właśnie tymi cechami, które tak bardzo starasz się ukryć, swoją pewnością siebie i żywiołowością. Dlatego warto będzie otworzyć się na jaskrawe kolory, wiosenne motywy, naturalne materiały oraz wygodne buty. Należy unikać czerni i brązu, oraz zadbać o cerę, bo skóra Barana często ma skłonność do podrażnień.

Byk

Piękno którym emanuje Byk bierze  się z jego umiejętności cieszenia się wszystkimi aspektami życia: dobrym jedzeniem, obecnością innych, wszystkim co go otacza. Wykorzystują życie w pełni. Problem pojawia się, gdy martwi się tym, że ostatnio przytył, lub że jest leniwy, nie zdając sobie sprawy, iż jest na świecie po to, żeby inspirować innych do tego, by cieszyli się z życia tak jak on. Będzie mu pasował nieformalny, codzienny styl, odcienie bieli, lub stylizacja w ziemistych kolorach, oraz gładki i przyjemny w dotyku materiał. Gdy czują się swobodnie, wtedy zachowują się swobodnie, więc nie ma sensu zmuszać się do noszenia butów na wysokich obcasach i poliestrowych ubrań. Kobiety urodzone pod tym znakiem są najpiękniejsze z delikatnym, subtelnym makijażem.

Bliźnięta

Piękno Bliźniąt tkwi w ich beztroskiej, elokwentnej naturze. Inne znaki zodiaku, które twardo stąpają po ziemi, mogą uważać Bliźnięta za lekkomyślne, jednak Bliźnięta pokazują światu, że nie są tu po to, żeby spełniać oczekiwania innych. Są dobrze poinformowane i świetnie czują się w towarzystwie, co sprawia, że robią świetne dobre wrażenie. Styl powinien zależeć od ich nastroju, a w szafie powinna znaleźć się cała gama różnych stylizacji. Dla Bliźniąt nie ma dwóch takich samych dni, nie powinny planować z góry tego co założą na każdy dzień tygodnia, zawsze powinny słuchać się intuicji i zakładać to, w czym obecnie będą czuć się dobrze. Mogą wyglądać dobrze praktycznie we wszystkim, o ile tylko będą kierować się swoim wewnętrznym stylem.

Rak

To co Rak ma najlepszego do zaoferowania, to jego opiekuńcza i emocjonalna natura. Jego największy błąd to wybranie ciemnych kolorów, bo jego charakter odzwierciedlają pastelowe, lekkie kolory, naturalne i kwiatowe motywy, lub coś tradycyjnego, ale niekoniecznie z jego własnego kręgu kulturowego. Jeśli więc Rak będzie hamował i ukrywał swój prawdziwy charakter, jego pewność siebie znacząco zmaleje. W swoich stylizacjach powinien wyrażać swoją osobowość, delikatną, jednak też bardzo silną emocjonalnie.

Lew

Pewien siebie Lew lubi się popisywać i błyszczeć w towarzystwie. Wyróżnia go pewność siebie oraz włosy, które zazwyczaj są jego wielką dumą. To wszystko składa się na dobrze zorganizowany obraz osoby świadomej swojej wartości. Lew śmiało może założyć dużo przyciągającej oczy, wyzywającej biżuterii, zwłaszcza na szyi, ale na pewno nie należy się tylko do niej ograniczać. Lew, by w pełni poczuć się sobą, musi odważnie stawiać czoła otoczeniu, nosząc to co go inspiruje i pokazuje jego kreatywną stronę. Wszystko, począwszy od czerwonej mini do wyszywanej cekinami kurtki z pasującymi butami jest dla Lwów dozwolone. Ograniczenia tylko krępują Lwią wyobraźnię i nie pozwalają się odpowiednio wyrazić, co prowadzi do uczucia dyskomfortu. Jednak Lew który swobodnie może się wyrażać, na pewno przyciągnie wiele spojrzeń innych.

Panna

Nie ma nic bardziej przyciągającego wzrok niż widok uporządkowanej, wyprasowanej w kant stylizacji Panny. Nie chodzi o jej perfekcjonizm, bardziej o pasję którą ma wobec pracy, swoich książek, czy jakiegokolwiek innego hobby, które ma. Jednak każda Panna jest najbardziej atrakcyjna wtedy, gdy przełamie swoją elegancką stylizację jakimś kolorowym detalem, intensywnym kwiatowym motywem na krawacie lub chuście, albo żółtym paskiem u spodni. Jako znak w którym Wenus upada, Panna może mieć czasem problemy z pokazaniem światu tego, jak bardzo jest atrakcyjna. Pomoże jej w tym jednak, jeśli nieco rozluźni swój krok, uśmiechnie się, i przestanie poddawać się ciągle wątpliwościom. Pewna siebie Panna nadal może wydawać się nieśmiałą, jednak to właśnie ta nieśmiałość intryguje wszystkich wokół.

Waga

Waga zawsze powinna pokazywać stan wewnętrznej równowagi, jednak zazwyczaj za bardzo obawia się tego, co pomyślą o niej inni. To właśnie indywidualizm sprawia, iż Waga przyciąga innych, dlatego nie powinna poddawać się popularnym trendom i podążać za wyborami większości. To właśnie ta wyjątkowość sprawia, że jest tym kim jest, a nie podporządkowywanie się woli otoczenia i spełnianie oczekiwań. Waga powinna wybierać kolorowe ubrania, a nawet jeśli musi założyć elegancką czerń, niech doda do niej perfumy które podkreślą jej osobowość. Nigdy nie ubierze się nieodpowiednio do sytuacji, a jej najbardziej atrakcyjna cecha, to szczery uśmiech.

Skorpion

W głębi siebie Skorpion jest bardzo spokojny i opanowany. Właśnie to opanowanie i kontrola nad sobą i otoczeniem sprawia, że Skorpion wydaje się bardzo atrakcyjny. Wystarczy więc, iż zrozumie, że chęć kontrolowania to nie jest jego negatywna cecha. Skorpion może założyć wszystko, czego inne znaki powinny unikać, nawet bardzo prowokacyjne stroje, skórę, lub bardzo intensywny makijaż z ustami o kolorze krwistej czerwieni. Niektóre Skorpiony mogą czuć potrzebę noszenia czerni, jednak jeśli świadczy to o problemach emocjonalnych, to nie będzie aż tak atrakcyjne dla innych jak może się wydawać. Najbardziej w życiu Skorpion potrzebuje miłości, a co czyni go wyjątkowym, to jego poczucie własnej wartości.

Strzelec

Pełen optymizmu i otwarty Strzelec wyróżnia się z tłumu. Pasują do niego jaskrawe kolory i odważne, współczesne stylizacje. Jeśli tylko zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, to może założyć na siebie praktycznie wszystko i sprawi, że będzie to dobrze wyglądało. Często można zarzucić Strzelcowi, że widzi świat przez różowe okulary. To niestety może prowadzić do paru modowych wpadek, złego doboru makijażu, perfum i ogólnego zestawienia swojego wizerunku. Jednak gdy Strzelec jest ze sobą szczery i nie unika rzeczywistości, zdaje sobie też sprawę z tego co mu tak naprawdę pasuje, i unika takich problemów. Strzelec lubi też eksperymentować, i będzie to robił, dopóki nie odnajdzie swojego właściwego kierunku.

Koziorożec

Jeśli Koziorożec nie chce zwracać na siebie uwagi, zawsze może założyć czarny, sprany T-shirt. Jednak jego prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza, i aby pozwolić mu wyjść na zewnątrz, będzie należało podkreślić je odpowiednimi kolorami. Koziorożec jest znakiem Ziemi, subtelnym i poukładanym, powinien więc zakładać stylizacje w ziemistych kolorach, zazwyczaj najlepiej wygląda w zieleni, kombinacjach brązu z odpowiednią ilością czerwieni, lub nawet różu. Koziorożec ma skłonności do konserwatyzmu, dlatego może czasem przesadzać z ilością ubrań, zupełnie jakby chciał ukryć swoją osobowość. W takim wypadku Koziorożec musi popracować nad sobą, i poczuć się o wiele swobodniej we własnej skórze. Jego najbardziej atrakcyjne cechy to ambicja i siła charakteru, i właśnie to powinien odzwierciedlać swoją stylizacją.

Wodnik

Najbardziej atrakcyjne cechy każdego Wodnika to jego indywidualizm i nieszablonowość. Wodnik w żadnym wypadku nie powinien tego zwalczać, wręcz przeciwnie, powinien tym bardziej eksponować te cechy swojej osobowości, bo tak naprawdę właśnie wtedy czuje się dobrze z samym sobą. Nie należy na siłę dopasowywać się do większości i spełniać ich oczekiwań. Wodnik świetnie poczuje się nosząc wyraźne perfumy, oraz w sportowych, codziennych stylizacjach, które jednak mogą być równocześnie asymetryczne i eleganckie. Najważniejsze, żeby to co nosi, wywoływało w nim samym emocje. Szafa Wodnika nie musi być pełna ubrań, jednak każde z nich powinno go inspirować i wywoływać jakieś uczucia. Urodzeni pod tym znakiem od zawsze wyróżniają się z tłumu i są inni niż wszyscy, dlatego ich ubrania nie muszą być aż tak krzykliwe, ich niezwykła osobowość zupełnie wystarczy.

Ryby

Marzycielska natura Ryb skrywa ich kolorowe i otwarte podejście do życia. Umiłowanie do kolorów pozwala im dowolnie w nich przebierać, w zależności od nastroju. Kobiety spod tego znaku mogą manifestować swoją osobowość i obecny stan ducha fioletową szminką, oraz zadziornym paskiem. Mężczyzna spod znaku Ryb będzie bardzo czuły, zawsze noszący dobre perfumy, i polegający również na swojej osobowości, a nie tylko wyglądzie. Ryby będą chciały wyrazić każdą nową emocję która poczują, czy to poprzez nową parę jeansów lub nową torbę. Powinny jednak starać się utrzymać równowagę, bo zbyt wiele makijażu i różnych kolorów może sprawić wrażenie, że chcą czymś ukryć swoją osobowość. Jednak przy odpowiednim zachowaniu równowagi mogą nosić koronkę z odpowiednim, ulubionym swetrem, założyć wysokie obcasy idąc do klubu, a na koniec dnia wskoczyć w wygodną bawełnianą piżamę.