«

»

ZNAKI ZODIAKU, KTÓRE TWORZĄ NAJLEPSZE PARY

Jeśli twoje życiowe wybory kierowane są gwiazdami i układem zodiaku, na pewno też kierujesz się tym jeśli chodzi o relacje z innymi. Sprawdzasz spod jakiego ktoś jest znaku, czy będziecie do siebie pasować, czy będzie z tego tylko przyjaźń, czy też może coś więcej? A jeśli wyjdzie z tego związek, to czy będzie pełen namiętności, czy konfliktów? A może jest to wręcz ktoś, od kogo powinniśmy uciekać? Nawet ci, którzy nie do końca wierzą w kompatybilność wedle znaków zodiaku, mogą zadziwić się jak wiele związków pasuje do tego, co mówią o nich ich horoskopy. Aby więc pomóc ci znaleźć odpowiedniego faceta i nie popełniać przy tym błędów, przedstawiamy znaki zodiaku które najlepiej ze sobą współgrają.

Baran i Wodnik

Tutaj mamy dwie pełne pasji, dzikie dusze, które doskonale się dogadują. Dlaczego tak bardzo do siebie pasują? Przede wszystkim, nigdy nie ma dla nich ani chwili nudy, w związku bez przerwy dzieje się coś ekscytującego. Obydwoje uwielbiają przygody, dlatego każda propozycja niespodziewanej wycieczki spotyka się z entuzjastycznym odbiorem drugiej strony. Baran i Wodnik lubią nowe doświadczenia, a podczas tego doświadczania świetnie się razem bawią. Najlepsze w tym wszystkim jest dla nich to, że robią to razem. Podczas gdy inne pary mogą odczuwać zmęczenie sobą, tej dwójce to nie grozi, nie oznacza to jednak, że nie są niezależni. Zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest danie drugiej połowie trochę własnej przestrzeni i czasu tylko dla siebie. To, że nie spędzają ze sobą każdej możliwej chwili, tylko umacnia ich więź, bo gdy spotykają się znowu, mogą dać upust tęsknocie.

Byk i Rak

Ta para doskonale się rozumie. Dogadują się tak dobrze, ponieważ są ze sobą bardzo blisko tak emocjonalnie, jak również fizycznie. Często wiedzą co powie ich partner zanim on w ogóle otworzy usta. Ta wyjątkowa więź umacnia się coraz bardziej w miarę trwania relacji. Bardzo się też wzajemnie szanują, oba te znaki zodiaku doceniają to, co do ich życia może wnieść druga strona, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Siła Byka i Raka leży w tym, iż wiedzą jak skomplementować drugą stronę, i okazać tyle akceptacji, by partner zawsze mógł być przy nich sobą. To wszystko sprawia, iż te znaki zdolne będą stworzyć długo trwającą miłość, o którą nie jest łatwo.

Ryby i Rak

Obydwa te znaki związane są z żywiołem wody, co instynktownie ich do siebie zbliża. Oczywiście samo to nie wystarczy, by stworzyć trwały związek, jest między nimi o wiele więcej. Uduchowiona osoba spod znaku Ryb może otworzyć oczy swojego partnera na świat duchowości i kreatywności. Tymczasem praktyczny Rak nauczy swoją drugą połówkę jak dążyć do tych marzeń, za którymi tamta tak podąża. W tym związku partner spod znaku Raka doskonale rozumie marzycielską naturę Ryb, nie bywa tym znużony, tak samo jak Ryby wykazują wiele wyrozumiałości dla czasami zajętego sobą raka. Oboje mają w sobie dużo współczucia i są bardzo emocjonalni, dopełniają się w tym przepełnionym harmonią związku.

Lew i Strzelec

Pasja istniejąca w tym związku pokazuje, że obydwa te znaki uwielbiają wycisnąć z życia jak najwięcej. Obydwoje pełni są pasji tak do siebie nawzajem, jak i do tego co chcą osiągnąć. Doskonale się rozumieją, bo są do siebie bardzo podobni. Zawsze mogą liczyć na wzajemne wsparcie, bez względu na przedsięwzięcie. Gdy tylko jedno z nich zechce napisać książkę, usłyszy od swojego partnera wiele krzepiących słów. Oboje tworzą parę z którą przyjemnie jest przebywać. Ładują siebie nawzajem i otoczenia pozytywną energią, przez co mają duży krąg znajomych. Filozoficzne nastawienie Strzelca często dodaje nieco rozsądku do obsesyjnych skłonności Lwa.

Panna i Byk

Obydwa te znaki związane są z żywiołem Ziemi, dlatego tak dobrze się rozumieją. W życiu codziennym oboje o bardzo praktycznym usposobieniu, równocześnie wyluzowani, co sprawia, że w ich związku dużo jest spokoju i opanowania. Kiedy na ich drodze pojawiają się problemy, nigdy nie winią siebie nawzajem, zamiast tego pracują razem nad tym, by poradzić sobie z problemami, nieważne jak wielkie mogłyby one być. Są też bardzo szczerzy i uczciwi wobec siebie, co bardzo umacnia więź, zwłaszcza tą wypracowaną podczas poważnego, długotrwałego związku. Nie znajdzie się dwóch innych znaków tak wiernych i oddanych sobie jak Byk i Panna, a bierze się to zarówno ze spójności ich charakterów, jak i z wyznawania tych samych zasad. Nigdy nie ma między nimi długich sprzeczek wynikających z różnicy zdań, bo w sprawie tych najważniejszych rzeczy, są zawsze jednomyślni.

Waga i Bliźnięta

Związek między Wagą i Bliźniętami opiera się na silnej więzi intelektualnej. Obydwoje uwielbiają mentalną stymulację, są bardzo inteligentni i skłonni pogłębiać swoją duchowość. Do późnych nocnych godzin będą dyskutować o filozofii, nauce lub literaturze, przy czym będą się świetnie bawić. Oboje też świetnie się rozumieją i akceptują, doceniają swoje osiągnięcia, i rozumieją to jak ważne jest to, by w związku dawać wsparcie i przyjaźń, nie skupiając się na nic nie znaczących konfliktach i sprzeczkach, których i tak nigdy nie rozstrzygną. Tak więc gdy tylko pojawi się widmo konfliktu, ta dwójka na pewno nie będzie długo się kłócić.